Новий шкільний предмет: міністр культури хоче запровадити навчання школярів медіаграмотності

​​​​​​​Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський впевнений, що окремий іспит ЗНО має проводитися з медіаграмотності.

Своїми ідеями Володимир Бородянський поділився під час публічної дискусії в Укрінформі на тему: «Свобода слова, захист журналістів та інформаційного простору України від дезінформації (маніпуляції та фейків)».

Країна, яка знаходиться в епіцентрі такої потужної інформаційної війни, як наша, повинна займатися цим питанням, починаючи зі школи, сказав міністр культури про медіграмотність. – Озвучу не обговорену поки що з Міністерством освіти сентенцію тому це дуже-дуже наперед але в принципі я вважаю, що частиною ЗНО або такого тесту, який є фінальним у школі, повинне бути розуміння людиною, як залишатись убезпеченим в інформаційному просторі.

ЗНО – дуже потужний інструмент у цьому випадку. Але його треба обережно використовувати, і ми це теж розуміємо. Тому поки це лише ідея – не більше й не менше того.

Читайте також: РНБО планує вчити школярів бути військовими водіями, зв'язківцями, ремонтниками

Джерело цитати і фото: Укрінформ

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.