+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Новий Український інститут для реформування освіти

Кабінет Міністрів створив державну установу «Український інститут розвитку освіти». Планується, що новий заклад працюватиме над реформою загальної середньої освіти.

Прийняте урядом рішення про створення нової державної установи, зазначене у  розпорядженні Кабміну №593-р від 17 липня. «Український інститут розвитку освіти» працюватиме під управлінням Міністерства освіти і науки. На урядовому порталі зазначено:

Діяльність установи буде сприяти координації організаційного та методичного забезпечення впровадження концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року.

Міністерству освіти доручено впродовж 3-х місяців затвердити статут і структуру нового Інституту, а також здійснити організаційні заходи щодо його матеріально-технічного та кадрового забезпечення. 

Зазначені заходи відбудуться у межах видатків, передбачених у державному бюджеті на утримання установ, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, – йдеться у розпорядженні.

Відзначається, що заклад, зокрема, займатиметься розробкою державних стандартів, типових освітніх та навчальних програм. А також питаннями підвищення кваліфікації педагогічних працівників та забезпечення підручниками.

Реформам в Україні бути! Тож сподіваємось на нові цікаві надбання та нестандартні рішення від нового закладу. Нехай будь-які зміни будуть лише на краще.

Авторка: Любава Кулинич

Посилання на Урядовий портал: https://www.kmu.gov.ua/ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти