Новини
2238
2 липня 2019 о 17:42

«Ні – пакетам!»: Україна приєднається до акції Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів

3 липня українців закликають взяти участь в екологічній акції «День без поліетилену».

З нагоди святкування Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free) Міністерство екології та природних ресурсів України закликає людей приєднатися до масового флешмобу #День_без_поліетилену.

Думаю, що один день без поліетиленових пакетів українці зможуть прожити без втрат та психологічних травм. Я, як міністр екології закликаю зробити це 3 липня у Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day). Щоб мій заклик не залишився просто хорошою пропозицією, ми разом із Програмою розвитку ООН, міжфракційним об'єднанням депутатів «Зелена енергія змін» та Zero Waste Alliance Ukraine вирішили в цей день провести загальноукраїнську акцію «День без поліетилену, – написав Остап Семерак, міністр екології та природних ресурсів України на сторінці у Фейсбук.

Міністр, у якості альтернативи, порадив використовувати екоторбинки, паперові пакети і зроблених власноруч сітки («авоськи»).

Завдання екоакції привернути увагу суспільства до екологічних проблем, пов’язаних із забрудненнями пластиковими відходами. До екологічної акції можуть долучитися абсолютно всі.

Реєстрація за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcyFYvKiLv4neqXjecZFqfHtzSX_ZPCjZCoM149fjTnxyzDw/viewform?

 Інфографіка розкладання відходів 

А ви знаєте, що згідно з даними ООН, щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок. У води океанів потрапляє понад 8 мільйонів тонн пластику. Перегляньте зображення нижче, аби зрозуміти, скільки часу потрібно для розкладання різних видів відходів. Зверніть увагу на термін розкладання пластикових виробів! 

 Розробки на екотему від проєкту «Всеосвіта» для дітей будь-якого віку 

Проблема викиду пластику, безсумнівно, турбує всіх, однак є безліч інших чинників, які негативно впливають на екологію планети. Аби піднести цю тему максимально цікаво для дітей, креативна команда ілюстраторів і дизайнерів проєкту «Всеосвіти» розробила незвичайні плакати«Фактори, що згубно впливають на Землю»Розробка складається з 11 ілюстрованих плакатів за допомогою яких ви з легкістю дітям зможете пояснити проблему екології землі.

Завантаження безкоштовно за посиланням: https://vseosvita.ua/library/fakti-so-zgubno-vplivaut-na-zemlu-126125.html


Поряд з екологічними проблемами постає ще одна вагома проблема – правильна утилізація відходів. Щоб зберегти красу «рідного дому» потрібно навчатися сортувати сміття змалку. Саме тому, ми розробили цікаву і напрочуд пізнавальну «гру-тренажер» для дітлахів – «Сортувати – це просто!»

Перейшовши за цим посиланням, ви дізнаєтесь про варіанти проведення гри і зможете безкоштовно її завантажити: https://vseosvita.ua/news/sortuvati-ce-prosto-piznavalna-gra-dla-ditej-3467.html


Наша команда готує для юних рятувальних природи пізнавальний екоконкурс «Будь природі другом». На дітлахів чекають цікаві завдання, творчий конкурс і можливість виграти захопливий подарунок. Про всі деталі ми інформуватимемо вас на нашому сайті і в групі на Фейсбуці. Приєднуйтесь до всеосвітянської родини! 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!