Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Можливості платформи Jimu Robot для викладання освітньої робототехніки
»
Взяти участь Всі події
Новини
226
4 лютого 2021 о 19:49
pdf Роздрукувати

Небезпечні гаджети: смарт-годинник вибухнув на руці школярки

Дівчинка зараз перебуває під крапельницями.

Сьогодні вранці, 4 лютого, у Києві на руці учениці молодшої школи вибухнув смарт-годинник. Інцидент трапився у Дніпровському районі столиці. Школярка зараз перебуває в опіковому центрі. Про це повідомляють «Факти» на своєму офіційному порталі.

Дані про травмовану дівчинку підтвердила директорка школи №99 Галина Собчук, в якій навчається мала школярка. Дитина зараз під крапельницями, завтра її будуть оперувати.
Зазначимо, що родичка потерпілої розповіла, що на дівчинці був смарт-годинник відомого бренду. Мама учениці початкових класів від коментарів відмовляється.

Нагадаємо, що інформація про те, що смарт-годинники травмують своїх власників, з'являється вже не вперше. Але до вибухів в жодному випадку не доходило.


У вайбер-групах столичних шкіл вчителі просять батьків звернути увагу на смарт-годинники своїх дітей, щоб уникнути подібних випадків.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.