Не дочекавшись рішення Кабміну, в одному з міст "червоної зони" запрацювали школи та садочки

Протягом тижня в Івано-Франківську відновиться повноцінне навчання в дошкільних та середніх закладах освіти.

В Івано-Франківську запрацювали дитячі садочки та школи, навіть попри те, що наразі місто знаходиться  в "червоній" карантинній зоні. Про це на брифінгу повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Станом на 15 вересня під час сесії міської ради ухвалено рішення про забезпечення права на освіту жителів Івана-Франківська.

Зобов'язати керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Івано-Франківської міської влади до виконання рішення  та забезпечити реалізацію права на освіту жителям міста - відповідно до статті 53 Конституції України Закону України "Про освіту" з обранням за вибором батьків форми освіти, - озвучив рішення Руслан Марцінків.

За його словами, заклади запрацюють поступово.


З 15 вересня протягом тижня поетапно відкриватимуться дитячі садки, з 21 вересня - початкові школи, з 28 вересня -  відбуватиметься повноцінне навчання в закладах освіти, але лише у тих, які підпорядковуються міській раді, - заявив мер Івано-Франківська.

Руслан Марцінків додав, що наразі в місті вже працює 10 дитячих садочків. На його думку, з кожним днем кількість  відкритих ДЗО (дошкільних закладів освіти) збільшуватиметься, і тому мер звернувся до правоохоронців із закликом не штрафувати керівників шкіл і дитсадків.

Наша принципова позиція полягає у тому, що навіть у  "червоній зоні" треба дозволити навчання дітей в закладах освіти, з дотриманням усіх санітарних вимог, - наголосив Марцинків.

Раніше повідомлялося, що Івано-Франківськ подав до суду на Кабінет міністрів у зв'язку з розподілом країни на карантинні зони.


Вас також може зацікавити: Кабмін дозволив школам та дитсадкам працювати в «червоних зонах»

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!