Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування психологічної готовності працівників закладів освіти до конструктивної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій
»
Взяти участь Всі події
Новини
1726
5 жовтня 2021 о 16:37

Найбільший кросворд українською мовою: учні однієї зі столичних шкіл встановили рекорд України

Шрифт для літер обрали особливий, щоб його могли прочитати діти, які страждають дислексією.

Учні школи №5 Печерського району міста Києва встановили до Дня вчителя рекорд – створили найбільший кросворд українською мовою. Щоб зафіксувати таке досягнення, до школи приїхали представники Національного реєстру рекордів. Про це йдеться на фейсбук-сторінці керівниці Національного Реєстру Рекордів України Лани Вєтрової.

Кросворд містить 1153 букв, з яких склали 202 слова. Висота кросворду – 2,34 метри, ширина – 3,5 метри, а площа – близько 8 квадратних метрів. Горизонталь містить 98 слова, а вертикаль – 104 слова.

Лана Вєтрова зазначає, що запитання до кросворда учні напередодні складали командно та записували їх маркерами на аркушах ватману, що був прикріплений у холі школі. У створенні кросворда взяли участь майже всі класи школи. Слова обирали кілька місяців, а потім за три тижні виокремили з них найкращі, що могли б описати цінності справжньої школи.

Назва кросовода захована у загадані слова та зображена на кубиках оранжевого кольору. Основні слова кросворду: освіта, доброчесність, екологічність, волонтерство, комунікація, вчитель, учень, дислексія, – підкреслює Вєтрова.

! Шрифт для літер обрали особливий: його можуть прочитати діти, які страждають дислексією. Такі учні теж доклали свою руку до підготовки привітання для вчителів.

Нагадаємо, «Всеосвіта» стала національним рекордсменом Книги Рекордів України та встановила рекорд у номінації «Найбільша кількість навчальних дисциплін у шкільній олімпіаді». 

Фотоматеріали взято зі сторінки Лани Вєтрової

Вас може зацікавити: Уроки хімії у TikTok: педагог знімає цікаві та екстремальні експерименти для учнів

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.