Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

На зарплати вчителям — додаткові $4,5 млрд від США

США найближчими тижнями нададуть кошти, які Кабмін має розподілити на заробітну плату освітянам і лікарям.

США нададуть Україні додатково 4,5 мільярди доларів прямої бюджетної підтримки, які буде спрямовано на зарплати представникам медичної та освітньої сфер.

Про це йдеться у заяві міністерки фінансів США Джанет Єллен.

У поєднанні з нашою безпековою допомогою та безмежною хоробрістю українського народу ці кошти є критично важливим інструментом у протистоянні України неспровокованому вторгненню Путіна, — заявили у Мінфіні США.

Кошти надійдуть найближчим часом, які уряд розподілить на заробітну плату працівникам освітньої та медичної сфери.

На додаток до надання економічної підтримки, Міністерство фінансів та уряд США продовжуватимуть використовувати всі наші інструменти, включаючи нашу історичну коаліцію санкцій, аби послабити військову машину Путіна, — заявила Єллен.

Нагадаємо, вперше за багато років діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка викладачам вишу повідомили, що вони в обов'язковому порядку мають написати заяву про відпустку від двох тижнів до місяця (у січні) за власний рахунок.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.