Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

На окупованих росією територіях рашисти формують гітлер'югенд

російські окупанти «промивають» українським дітям мізки за методичкою фашистів.

У тимчасово окупованому російською армією Маріуполі рашисти формують новий гітлер'югенд.

Про це йдеться у повідомленні маріупольської міськради.

Окупанти «промивають» мізки дітям за «методичкою» фашистів. Вони вже марширують під радянські пісні, скоро будуть наслідувати приклад Павлика Морозова та їх навчатимуть шанувати «фюрера 21 сторіччя», — зазначили у Маріупольській міській раді.

Нагадаємо, після незаконної окупації та аннексії росією українського Криму у 2014 році перше, за що взялися рашисти, — через власні засоби інформації, російські наративи в системі освіти почали «промивати» мізки неповнолітнім, примушуючи поділяти загарбницьку ідеологію кремля про нібито свою виняткову належність до примарної імперії.

Те саме російські загарбники роблять на нині тимчасово окупованих територіях України. росія вміє лише ламати. Або вбивати, якщо не вдається зламати людину.

Як відомо, гітлер'югенд (також поширене написання гітлерюгенд) — молодіжна нацистська воєнізована організація, головний кадровий резерв НСДАП. Створена у березні 1922 року як молодіжна федерація націонал-соціалістів. 30 жовтня 1931 гітлер'югенд очолив рейхс'югендфюрер Бальдур фон Ширах,який підкорявся безпосередньо Адольфу Гітлеру. Приналежність молоді Німеччини до гітлер'югенду була обов'язковою. Заборонена вона від 10 жовтня 1945 року

.

Нагадаємо, російська окупаційна «влада» захопила приміщення Таврійського агротехнологічного та Мелітопольського педагогічного університетів, створивши замість них новий «заклад освіти».

Фотоматеріали: скріншот відео

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.