Новини
84
27 лютого 2019 о 18:30

На облаштування шкільних туалетів виділено 267 млн гривень

Нарешті на облаштування туалетів у школі уряд виділив чималі кошти. Більша частина субвенції буде направлена у Закарпатську область.

27 лютого на засіданні Уряду було ухвалено рішення про облаштування шкільних туалетів. 267 млн гривень буде виділено із залишків минулорічної субвенції для програми «Гідність дитини».

Цього року ми хочемо присвятити залишки минулорічної субвенції чіткій програмі, яку ми назвали “Гідність дитини”. Для того, щоб навчатися, у дітей мають бути задоволені базові потреби. Сьогодні в Україні є 680 шкіл, які до цього часу мають холодні вбиральні на вулиці.

Міністерка освіти і науки Лілія Гриневич зазначила, що найбільше коштів спрямують у Закарпатську область, бо саме там найбільше шкіл із туалетами на вулиці.

І це ганебне явище потрібно повністю ліквідувати. На це спрямовано понад 267 мільйонів гривень зі залишків субвенції. Якщо докладуться органи місцевого самоврядування, ми маємо можливість закрити це питання, – сказала очільниця Міносвіти.


Нагадуємо, нещодавно “Всеосвіта” публікувала про те, що 110 рецептів для шкільних їдалень зібрано в електронному збірнику. 

Посилання на НУШ: http://nus.org.ua/

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.