МОН займеться шкільними туалетами

Міносвіти розпочинає програму з облаштування туалетів усередині шкіл.

В бюджеті 2019 року закладено кошти на програму з облаштування теплих внутрішніх туалетів в школах.
Про це в ефірі Радіо НВ розповіла радниця міністерки освіти і науки Іванна Коберник.

Це програма на облаштування теплих внутрішніх туалетів в школах. За офіційною статистикою близько тисячі шкіл – хоча, думаю, що насправді більше – не мають у 21 столітті, у 2019 році, внутрішніх туалетів в школах, – повідомила Коберник.

Радниця зазначає, що наразі умовна назва цієї державної програми – «Гідність дитини».

Іванна Коберник наголосила на важливості програми, оскільки, за її словами, коли в школі не забезпечені базові потреби, і діти не можуть справити свої фізіологічні потреби в цивілізований спосіб, дуже важко говорити про Нову українську школу.

Загалом на покращення якості освіти в бюджеті на 2019 рік закладено 1,5 мільярди гривень. Окрім реалізації програми з облаштування туалетів, ці кошти направлятимуться на підтримку опорних шкіл, програми «Шкільний автобус» та природничих кабінетів.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.