Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Дислексія: як подолати труднощі та підвищити успішність в навчанні
»
Взяти участь Всі події
Новини
24565
9 вересня 18:49

МОЗ перевірятиме документи вчителів про вакцинацію від COVID-19 на достовірність

Перевірка стосуватиметься й довідок щодо протипоказання до вакцинації.

У Міністерстві охорони здоров’я перевірятимуть достовірність документів про щеплення від COVID-19, а також протипоказання до вакцинації, які надають працівники закладів освіти.

Про це розповів головний санітарний лікар України Ігор Кузін в інтерв’ю медичній експертці #ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій.

За його словами, вже зібрана додаткова інформація щодо кожної школи стосовно кількості працівників, які отримали вакцину від коронавірусу. Наразі #МОЗ співпрацює з представниками Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки щодо перевірок документів працівників та персоналу закладів освіти.

Ми отримуємо довідки про медичні протипоказання, часом й підроблені довідки. І в нас налагоджена співпраця з МВС і СБУ, щоби не лише перевіряти ці довідки, а фіксувати, що вони є підробленими, і з’ясовувати, де їх придбали, – пояснив Ігор Кузін.

Так, в Україні за створення та розповсюдження підроблених документів, що стосуються санітарних обмежень або протидії захворюванням, передбачена кримінальна відповідальність.

Водночас освітній омбудсмен Сергій Горбачов вважає, що заклади освіти мають отримувати деперсоніфіковану інформацію про кількість вакцинованих працівників свого колективу. Іншими словами, школи не повинні знати прізвищ щеплених вчителів.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: В Івано-Франківській області від вакцинації відмовились 32% педпрацівників

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.