Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Дитяча тривожність: стратегії допомоги
»
Взяти участь Всі події
22 березня 2023 о 13:35

МОН повернув попередній логотип: "гідне" рішення

Не минуло й доби після призначення нового очільника Міносвіти, як було повернуто попереднє якісне «обличчя» відомства.

Учора, 21 березня, у перший же день призначення на посаду новообраного міністра освіти Оксена Лісового відбулося дивовижне: сайт МОН повернув колишній логотип міністерства.

Швидке рішення про відмову від попередньої «конструкції» логотипу відбулося поки на сторінці Міносвіти у фейсбуці та на верхній панелі комп'ютера, коли відкрита «іконка» МОН. На офіційному сайті робота по «оновленню попереднього» логотипу поки триває.

Фолофери вже жартують, що мабуть, у Перехідну книгу глава МОН і його нова команда не збирається дивитися. (21 березня перший заступник міністра Андрій Вітренко передав Оксену Лісовому Перехідну книгу, у якій йдеться про основну роботу міністерства, а також про подальші стратегічні пріоритети, — прим. ред.).

Фото: МОН

Повернення сучасного якісного, стильного «обличчя» МОН викликає повагу до команди нового очільника Міносвіти.

Ба більше, у новині про вручення Перехідної книги Лісовому на фейсбук-сторінці МОН учора вперше посади прописали з маленької літери. Бо раніше комітет був Комітетом, міністр — Міністром тощо: відкриваєш новину, а в очах аж рябить від величі та значимості.

Як відомо, у грудні 2022 року Міністерство освіти і науки України без анонсів і презентацій оновило логотип. МОН змінив лого під час війни, а у відомстві не пояснили, ані що воно означає, ані скільки грошей витратили на його розробку.

Нагадаємо, 21 березня Верховна Рада голосами 313 нардепів ухвалила призначення Оксена Лісового міністром освіти та науки України.