Новини
1853
3 березня 13:47

МОН планує відслідковувати працевлаштування випускників ЗВО, – Сергій Шкарлет

Міністр освіти вважає, що показник працевлаштування необхідний для вдосконалення формули розподілу фінансування закладів вищої освіти.

Цьогоріч Міністерство освіти і науки планує запустити електронну систему моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої освіти. Про це розповів Міністр освіти і науки Сергій #Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

Це необхідний елемент для аналізу та схвалення подальших рішень щодо розвитку системи вищої освіти України. Окрім того, показник працевлаштування необхідний для вдосконалення формули розподілу фінансування ЗВО, – зазначив Міністр освіти.

Він додав, що найголовнішим на цьому етапі є узгодження порядку обміну інформацією між Пенсійним фондом України та Міністерством освіти і науки України. Наразі вже підготовлені проєкти наказу #МОН та постанови ПФУ. Після реєстрації цих документів у Міністерстві юстиції можна буде синхронізувати інформацію Єдиної державної електронної бази з питань освіти та Пенсійного фонду й розпочати тестування системи.

Цей процес нелегкий і нешвидкий. Дякую Міністерству соціальної політики та Пенсійному фонду за сприяння в такій важливій справі. Впевнений, разом ми зможемо реалізувати цей проєкт, – підкреслив Шкарлет.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки за підтримки Світового банку планує запуск інвестиційного проєкту «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів». Зокрема, він передбачає підтримку сфери вищої освіти в організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання у період пандемії COVID-19. 


Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Проєкт положення про ліцей: МОН ініціює повторне проведення громадського обговорення

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.