Новини
9126
29 жовтня 2019 об 11:09

МОН не підтримує поправки партії Вакарчука – і виходить до акції протесту освітян (+ фото)

​​​​​​​Сьогодні, 29 жовтня, профспілка освітян Києва протестує проти поправок парламентарів партії«Голос» до проєкту закону про середню освіту. До протестувальників вийдуть два заступники голови МОН.

Заступники міністерки освіти і науки Єгор Стадний і Любомира Мандзій сьогодні вийшли під стіни парламенту України до освітян, які протестують проти скасування надбавок, 40-годинного робочого тижня та інших новел, внесених нардепами партії Святослава Вакарчука «Голос».

Image may contain: 1 person, crowd and outdoor

Image may contain: 3 people, people smiling, outdoor

 

Image may contain: 1 person, outdoor

Image may contain: 3 people, crowd and outdoor

Міністерство освіти і науки не підтримує правки партії «Голос» до законопроєкту «Про повну загальну середню освіту». Міністерство надзвичайно серйозно ставиться до думки вчителів. Саме тому, окрім публічної позиції відомства, МОН безпосередньо говорить з педагогами, які вийшли на акцію протесту, – наголошує прес-служба міністерства.

Наступного тижня, з 4 до 10 листопада, представники МОН планують разом з парламентарями пропрацювати саме над формулюванням статті 24 законопроєкту (щодо оплати праці вчителів). Ця робота відбуватиметься на базі парламентського освітнього комітету.

Читайте також: Профспілка освітян Києва виходить на акцію протесту 29 жовтня

Джерело: mon.gov.ua. Фото: Радіо Свобода, останнє фото: Уніан

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!