Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Психолого-педагогічна діагностика: практичні кейси для корекційних педагогів
»
Взяти участь Всі події
Новини
68242
22 жовтня 2019 о 14:04
pdf Роздрукувати

Профспілка освітян Києва виходить на акцію протесту 29 жовтня – і погрожує оголосити страйк

​​​​​​​Голова столичної міської профспілки освітян озвучив вимоги до законопроєкту про середню освіту та оголосив акцію протесту проти звуження прав освітян біля стін Верховної Ради України.

Олександр Яцунь, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти, вказав такі профспілкові вимоги до парламентарів при розгляді проєкту «Про повну загальну середню освіту»:

  • Збереження надбавок та доплат педагогам. Зокрема, за вислугу років, престижність педагогічної праці, перевірку зошитів, завідування кабінетом, класне керівництво, вчене звання, науковий ступінь.
  • Можливість роботи за безстроковими трудовими договорами для працівників пенсійного віку.
  • Скорочений робочий час для педагогічних працівників;
  • Добровільність сертифікації для педагогічних працівників.

Також голова міської профспілки педпрацівників подав заявку про проведення через тиждень, у вівторок 29 жовтня 2019 року, акції протесту проти звуження прав та гарантій освітян біля стін Верховної Ради.

Занепокоєння професійної спілки викликали, насамперед, поправки до проєкту «Про повну загальну середню освіту», внесені фракцією партії «Голос» Святослава Вакарчука.

У разі ігнорування справедливих вимог імовірним є вступ освітян у колективний трудовий спір, у тому числі, застосування страйку! – попередив Олександр Яцунь.

Читайте також: Уряд дав завдання: до 10 грудня обладміністрації мають вказати, де потрібно створити дитячі садочки

Джерело: profspilka.kiev.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.