Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Дислексія: як подолати труднощі та підвищити успішність в навчанні
»
Взяти участь Всі події
Новини
2673
18 серпня 10:53

МОН готує зміни у правилах прийому до закладів професійної освіти

Запропоновані зміни проходять погодження в центральних органах виконавчої влади.

Міністерство освіти та науки України готує зміни до правил прийому до закладів професійної (професійно-технічної) освіти на 2022 рік. Про це розповів міністр освіти Сергій #Шкарлет під час онлайн-брифінгу на тему: «Попередні підсумки вступної кампанії 2021».

Щодо вступної кампанії 2022 року міністерство готує зміни до типових правил прийому до закладів професійної (професійно-технічної) освіти в Україні, – повідомив очільник #МОН.

У змінах будуть передбачені:

  • ситуації, коли особи відмовляються від паспортів у формі ID-картки;

  • враховані умови для вступу з тимчасово-окупованих територій Криму та Донбасу;

  • визначено можливості подачі документів не тільки особисто, а й поштою, вступникам не обов'язково буде їхати до приймальної комісії особисто.

Наразі запропоновані зміни проходять погодження в центральних органах виконавчої влади.

Матеріал, який вас може зацікавити: Вступ-2021: у МОН підбили підсумки та розповіли про основні результати абітурієнтів

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.