Молодим вчителям планують виділити 1,55 млрд грн

На допомогу молодим учителям виділять додаткові кошти.

Міністерство освіти і науки ініціювало повернення частини секвестрованих коштів для доплат молодим вчителям у розмірі 1,55 млрд грн. Про це під час пресконференції сказав т.в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет:

Міністерство ініціювало повернення частини секвестрованих коштів стосовно доплати молодим вчителям. У нас десь 1,55 млрд (грн передбачається - ред.). На сьогодні ведемо діалог, дякую за підтримку профспілкам, тому що ми, все ж таки, боремося за 822 постанову, або будемо пропонувати її певну альтернативу стосовно підвищення соціального статусу, соціальних гарантій вчителів.

Постанова Кабінету міністрів України №822 передбачала підвишення заробітних плат освітянам, однак Кабінет міністрів у грудні 2019 року ухвалив рішення про зупинення дії постанови на 2020 рік.

Читайте також:

Поліцейським гроші є, вчителям - є: нардепка розкритикувала виступ глави МОН

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!