Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Простими словами про складне: сучасні методи викладання української мови та літератури
»
Взяти участь Всі події
Новини
7944
25 вересня 2020 о 17:12

Мішок картоплі, два бублики та портрет у воєнній формі: найдивніші подарунки вчителям до їхнього професійного свята

Вчителі з різних куточків України розповіли, що найцікавіше їм дарували до Дня учителя.

Щороку до Міжнародного Дня учителя освітяни отримують безліч подарунків. Але хтось відмовляється від куплених за гроші подарунків, а в когось у школі практика подарунків взагалі заборонена. Є й ті, хто приймає листівки зроблені з любов'ю своїми руками.

Дуже часто тема подарунків стає причиною дискусій — "дарувати чи не дарувати?". Однак, свято залишається святом.

Журналісти "Всеосвіти" розпитали у вчителів про подарунки, які вони отримували від дітей чи батьків за час роботи у школі. Отож, вчителі пригадали і поділилися найцікавішими, найдивнішими та найщирішими подарунками до професійного свята всіх освітян.

Мед, та не зовсім.

Олександр Черкас, учитель української мови та літератури.

Колись подарували мені пляшку ''Мед Черкащини''. Прізвище ж у мене Черкас. Думав, то мед. Налив зранку до чаю. Зрозумів, що настоянка. І пішов до школи.

Також Олександр згадує і про канапки, які учениця щодня приносила йому у школу. Як виявилось, то мама учениці у такий спосіб щодня підгодовувала вчителя.

Учитель — генерал.

Андрій Олійник, учитель початкових класів.

Цінним та цікавим подарунком, який я отримував від своїх учнів, був мій портрет у солдатській формі, де я нібито воїн.

З-поміж інших подарунків Андрій Олійник із щирою посмішкою також пригадує ікону Божої матері, скарбничку та 100 пакетиків чаю.

2 бублики з підтекстом.

Анна Цисаренко, вчителька початкових класів.

Якось дівчинка 3 класу подарувала мені два бублика зі словами: «Два для того, щоб у вас завжди була пара».

Анна жартома додає, що до кінця дня хтось із дітей ті бублики ще й понадкушував.

Мішок картоплі за часів перебудови країни.

Тетяна Ухіна, вчителька початкових класів.

Коли кажу, що я вчителька, яка працювала у 90-ті і не пішла зі школи, не поїхала світ за очі на заробітки, то мені відповідають, що це звучить, як назва кримінального блокбастера. Хто пам’ятає зарплатню купонами, борошном, крупами тощо?

Пані Тетяна зізнається, що коли її запитали про найдивніший або найкумедніший подарунок від дітей чи батьків, у неї перед очима миттєво виникла картинка: до сліз рятівний подарунок в ті часи — мішок картоплі і п'ятилітрова пляшка соняшникової олії.

Так, я молода вчителька 90-х. Без дачі, без села, без господарки. У ту мить я відчула захист і турботу, і ми мали що їсти.

Також вона згадує кумедний настінний китайський годинник з автомелодією, яка лунала щоп'ятнадцять хвилин і вимикалася лише тоді, коли з годинника виймали батарейку.

Лялька "за образом і подобою".

Олександр Жук, найкращий учитель України 2018 року.

Найдивніших чи кумедних подарунків не можу пригадати, але відразу згадав найнеординарніший.

Для Олександра Жука діти пошили ляльку з його улюблених кольорів. Але в ляльку "вклали" не лише кольори, а й образ свого учителя, дотримуючись його стилю.

Багатоповерховий приватний будинок.

Володимир Алєксєєв, учитель початкових класів.

Насправді подарунків отримував багато. Картини, намальовані дітьми, всілякі листівки, книжки, цукерки та багато квітів.

Та найцікавішим подарунком було креслення його майбутнього власного будинку, — зізнається пан Володимир. — Учень детально, на декількох сторінках накреслив проєкт будинку з усіма деталями: фасад, кімнати, коридори, декілька поверхів тощо. Він також вказав усі необхідні розміри. Коли дарував, то побажав, аби вчитель побудував для себе саме такий будинок.

Голлівудська зірка у віршах.

Дар'я Демчук-Маригіна, заступниця директора спеціалізованої школи.

Колись моя малеча писала сенкан про мене, то там перли. Порівнювали з Джамалою та Анджеліною Джолі.

Заступниця директора додає, що моменти дитячої щирості змушують забути про сумні моменти педагогічної діяльності.


Подарунки бувають різними. Одні дарують радість і натхнення, інші дарують позитивні емоції і незабутні враження. Та бувають моменти, коли подарунок для самого себе приносить величезне задоволення і втіху. "Всеосвіта" пропонує неймовірний "Щоденник щасливої вчительки". Зробіть для себе чудовий подарунок, який зробить життя щасливішим та приємнішим.

Замовити щоденник можна за посиланням: https://vseosvita.ua/lp/teacher-diary


Вас також може зацікавити: Партнерські стосунки як основа ефективного освітнього процесу: практичні поради та вправи

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.