Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії
»
Взяти участь Всі події
Новини
886
16 квітня 22:50

Мінкультури про важливість творчості під час війни

Міністерство культури та інформаційної політики України розповіло, чому малювання — це хороша ідея під час війни.

Нагадуємо, «Всеосвіта» створила конкурс дитячих малюнків «Війна очима дітей», аби допомогти впоратися з емоціями через творчість. Після перемоги всі діти отримають подяки за свої творчі роботи. 

З моменту початку безпідставної війни росії проти України ми разом багато пережили. Але існують способи повернути собі спокій та рівновагу. Наскільки це зараз можливо.

Один із них – малювання. Загалом психологічний вплив різних видів творчості є настільки яскраво вираженим, що одержує все більше поширення у якості терапії. Незалежно від віку людини, творчість заспокоює, знімає стрес та допомагає відволікатись від жахів, які ми, на жаль, зараз змушені бачити щодня.

У кожного з нас є секрети для відновлення власної продуктивності. Діліться ними зі своїми близькими, друзями, з нами. Маємо бути сильними зараз. Щодня, кожну хвилину, кожен на своєму місці, ми маємо наближати Україну до перемоги.

Тримаймо стрій, — Мінкультури.

Допис опублікували на сторінці Міністерства.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.