Новини
2961
28 липня 14:29

Мінекономіки надало детальні роз'яснення щодо відпусток у сфері освіти

Служба освітнього омбудсмена отримала багато запитань від педагогічних працівників щодо відпусток та звернулася за роз'ясненнями до уряду.

З початком відпускної кампанії до освітнього омбудсмена звернулось багато педагогічних працівників з запитаннями щодо відпусток та оздоровчих виплат.

У законодавстві не завжди можна знайти відповіді на ці запитання або наявні норми можна трактувати по-різному, тому ще у червні Служба освітнього омбудсмена звернулася до Кабінету Міністрів України з відповідним листом й нещодавно отримали відповідь від Міністерства економіки України.

Розуміємо, що цього року педагогічні працівники вже перебувають у відпустках, але, сподіваємося, ці роз’яснення на основі листа-відповіді дозволять більш впевнено знати та відстоювати свої права у подальшому, – зазначили в офісі освітнього омбудсмена.

Відпустка для вчителів, які працюють за строковим договором

Зокрема освітній омбудсмен просив надати роз’яснення щодо відпусток та отримання оздоровчих виплат вчителів-пенсіонерів, які працюють за строковими трудовими договорами, термін завершення якого спливає у травні або червні поточного року. Якщо керівник закладу освіти не бажав продовжити строковий договір і звільняв працівника, то останній втрачає своє законне право на відпустку та оздоровчі виплати.

У Міністерстві економіки пояснили, що вчителям, які отримують пенсію за віком і працюють за строковим договором, надається щорічна основна відпустка за графіком, затвердженим у закладі, та виплачується допомога на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати).

Довідково: статтею 2 Закону України «Про відпустки» визначено, що право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи. Право на відпустки забезпечується реалізується гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати.

За бажанням працівника у разі його звільнення (крім звільнення за порушення трудової дисципліни) йому має бути надано невикористану відпустку з наступним звільненням. Датою звільнення в цьому разі є останній день відпустки.

У разі звільнення працівника у зв’язку із закінченням строку трудового договору невикористана відпустка може за його бажанням надаватися й тоді, коли час відпустки повністю або частково перевищує строк трудового договору.

У цьому випадку чинність трудового договору продовжується до закінчення відпустки.

Оздоровчі виплати для вчителів, які працюють за строковим договором

Також вчителі-пенсіонери, які працюють за строковими трудовими договорами, часто скаржаться на неотримання оздоровчих виплат. Хоча виплата допомоги на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки є державною гарантією вчителям.

Мінекономіки роз’яснює, що вчителям, яким виплачується пенсія за віком і які працюють за строковим договором, надається щорічна основна відпустка за графіком, затвердженим у закладі, та виплачується допомога на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати), як це передбачено законодавством.

Якщо до закінчення строку договору працівнику не надана щорічна основна відпустка, то відповідно до статті 24 Закону у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки.

У разі звільнення педагогічних працівників закладів освіти, які до звільнення пропрацювали не менш як 10 місяців, грошова компенсація виплачується за не використані ними дні щорічних відпусток з розрахунку повної їх тривалості.

При цьому, у разі звільнення працівника без надання йому щорічної основної відпустки, при виплаті грошової компенсації за невикористані дні щорічних відпусток допомога на оздоровлення не виплачується.

Враховуючи зазначене вище та з метою недопущення порушення права педагогічних працівників на отримання допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки, Міністерство освіти і науки надсилало засновникам і керівникам закладів загальної середньої освіти роз’яснення з цього питання (лист МОН від 15.05.2020 № 1/9-259).

Тобто, вчителі-пенсіонери, які працюють за строковими трудовими договорами мають право на відпустку та отримання оздоровчих виплат. Якщо час відпустки повністю або частково перевищує строк трудового договору, то він продовжується до закінчення відпустки.

Розрахункові виплати за відпустки

Також до освітнього омбудсмена звернулася багато педагогічних працівників щодо зменшення розрахункових виплат за відпустки, які потребують упорядкування та отримання роз’яснень від центральних органів виконавчої влади.

Довідково: Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка виключила з пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати» від 8 лютого 1995 р. № 100, відповідно до якого дозволялося застосовувати коефіцієнт коригування при обчисленні середньої заробітної плати у разі підвищення тарифних ставок (посадових окладів) у розрахунковому періоді чи у періоді збереження середньої заробітної плати. Але застосувати коефіцієнт підвищення посадового окладу для розрахунку середньої заробітної плати для відпускних виплат не було можливим через внесення змін до вищезазначеного нормативно-правового акту. Через це працівники сфери освіти отримали відпускні виплати без урахування збільшення розмірів мінімальної заробітної плати.

Як зазначає Міністерство економіки України у листі, вилучення вищезазначеної норми мало обгрунтовану мету, спрямовану на усунення фактичної нерівності у можливостях для працівників підприємств, установ, організацій різних форм власності.

Мінфін запевнило, що вилучення механізму коригування виплат не повинно призводити до зменшення середньої зарплати педагогів. Оскільки кошти, які мали бути направлені на коригування зарплати, мають бути направлені на додаткову зарплату та стимулюючі виплати.

Як нараховувати щорічну основну та додаткові й соціальні відпустки

Більшість педагогічних працівників мають тривалість відпустки 56 днів, а з них частина мають право на додаткові та соціальні відпустки тривалістю до 10 днів. Водночас у 3  абзаці статті  10 Закону України «Про відпустки» зазначено, що загальна тривалість щорічних основної та додаткових відпусток не може перевищувати 59 календарних днів.

Мінекономіки у своїй відповіді зазначає, що відповідно до статті 4 Закону України «Про відпустки» зазначена відпустка є соціальною і не належить до виду щорічних відпусток, тому на неї не поширюються норми Закону, передбачені для щорічних відпусток.

Тобто щорічна основна відпустка педагогічного працівника складає 56 днів, але працівник має повне право крім цієї відпустки взяти додаткову соціальну відпустку на 10 днів.

Виплата допомоги на оздоровлення при неповному педагогічному навантаженні та сумісникам

У законі зазначається, що педагоги та науково-педагогічні працівники отримують допомогу на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу при наданні щорічної відпустки. Але законодавством не визначено, у якому розмірі отримують допомогу на оздоровлення вчителі, які працюють не на повне педагогічне навантаження (неповну тарифну ставку).

Міністерство економіки роз’яснило, що держава забезпечує вчителям виплату допомоги на оздоровлення у розмірі ставки зарплати під час надання щорічної відпустки.

В Україні робота на умовах неповного робочого часу не тягне за собою будь-яких обмежень обсягу трудових прав працівників. Ця виплата є обов’язковою, і кошти на виплату такої допомоги мають бути передбачені фондом оплати праці закладу.

Розмір допомоги на оздоровлення залежить від навантаження працівника, тому педагогічним і науково-педагогічним працівникам, які працюють на неповну ставку (за основною посадою), допомога на оздоровлення виплачується у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) незалежно від тижневого (річного) навчального навантаження або обсягу роботи, що виконується.

Педагогічним працівникам, які працюють в одному або декількох закладах, виплата допомоги на оздоровлення здійснюється тільки за місцем основної роботи в розмірі одного посадового окладу (ставки заробітної плати) незалежно від тижневого (річного) навчального навантаження працівника і лише за одним, а не кожним, місцем роботи.


Для того, щоб дізнатись більше про відпустки у сфері освіти, долучайтесь до перегляду актуального вебінара «Відпустки у сфері освіти: види, умови надання та компенсації».

У вебінарі правчиня Інна Маніленко аналізує законодавство України та розглядає порядок надання відпусток керівних, педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів та установ освіти.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.