Новини
11200
3 грудня 2021 о 14:43

Медпрацівникам у закладах освіти можуть суттєво підвищити зарплату: яка сума передбачається

Медики зароблятимуть майже вдвічі більше, ніж отримують зараз.

Уряд пропонує встановити спеціальні надбавки медикам в освіті за престижність праці у розмірі до 500% від окладу для лікарів та до 300% для середнього медичного персоналу. Так, шкільні медсестри зможуть щонайменше отримувати зарплату у розмірі 13,5 тисяч гривень. Про це повідомила голова підкомітету з питань вищої освіти освітнього комітету ВР Юлія Гришина на своїй сторінці у фейсбуці.

#Гришина наголосила, що це відновить справедливість між відомчими медпрацівниками та медпрацівниками, що фінансуються Національною службою здоров'я України (НСЗУ).

За її словами, медики будуть заробляти майже вдвічі більше, ніж отримують зараз:

Якщо сьогодні у київській школі медичній сестрі пропонують зарплату 6–7 тисяч гривень, то з наступного року їй повинні будуть надавати щомісячну премію і нараховувати щонайменше 13,5 тисяч гривень.

Нагадаємо, 20 січня 2021 року уряд ухвалив постанову «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування  учнів закладів загальної середньої освіти», згідно з якою у кожній школі повинен бути медичний працівник. 

Також вас може зацікавити: Понад 1 млн освітян пройшли повний курс вакцинації від COVID-19

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.