Новини
326
3 грудня 2021 о 14:38

Понад 1 млн освітян пройшли повний курс вакцинації від COVID-19

740 шкіл досі вимушені продовжувати дистанційне навчання через відсутність 100% вакцинації освітян у «червоній» зоні.

В Україні пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу понад 1 мільйон працівників освіти. Так, повний цикл щеплення отримали 86,8% освітян країни. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

Станом на 2 грудня спільними зусиллями ми подолали мільйонний рубіж (мова про дві дози щеплення серед усіх освітян країни)! Повний цикл щеплення COVID-19 отримали 86,8% працівників навчальних закладів. На другу дозу вакцинації очікують ще понад 102 тис. педагогів, це 8,6% від загальної кількості, – йдеться у повідомленні.

Найбільша кількість щеплених повним циклом вакцини від COVID-19 освітян у Дніпропетровській області – 94,7%, Найменша у Донецькій – 91,6%.

Стосовно працівників шкіл: станом на сьогодні 96,8% учителів в Україні вже отримали принаймні першу дозу вакцини, а 89,6% – пройшли повний цикл.

Ще 740 шкіл досі вимушені продовжувати дистанційне навчання через відсутність 100% вакцинації освітян у «червоній» зоні. Це всього 5,35 % від загальної кількості закладів середньої освіти (29 листопада вказаний показник сягав 7,3%), – додав Сергій Шкарлет.

Зменшується кількість відсторонених працівників ЗЗСО. За оперативною інформацією департаментів освіти і науки, протягом тижня до роботи повернулися понад 200 вчителів. При цьому, найбільше відсторонених залишається на Рівненщині – 364 та Київщині – 251 особа.

Вас також може зацікавити такий матеріал: 1 000 гривень за повну вакцинацію можна буде витратити також на придбання книг

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.