Новини
7004
16 червня 18:25

Маски можна не носити, але за певних умов: пояснення МОЗ

Йдеться про відвідування масових заходів.

У зв’язку з пом’якшенням карантинних обмежень, маски можна не вдягати під час масових заходів за певних умов. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я.

Так, щоб мати змогу перебувати під час масового заходу без маски, у всіх учасників та організаторів має бути в наявності один з таких документів:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до проведення заходу),

  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до проведення заходу),

  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

Водночас у громадському транспорті та під час відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму.

Також уряд змінив правила поділу на кольорові зони. Новими правилами визначається можливість одночасного встановлення по всій території країни «зеленого» або «жовтого» рівня  карантинних обмежень, «помаранчевий» та «червоний» буде визначатись в межах регіону.

Нагадаємо, що карантин в Україні офіційно продовжать до 31 серпня, однак при цьому вводяться певні послаблення. Так, після приїзду в країну більше не потрібно завантажувати додаток «Вдома», який раніше використовувався для контролю самоізоляції.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Карантин в Україні офіційно продовжать до 31 серпня, – Денис Шмигаль

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.