Майже 1,5 млн підручників для 3 класу вже в дорозі до шкіл

Надруковано підручники для 3, 7 класів та підручники для спецшкіл, — Любомира Мандзій

До 2020/2021 навчального року надруковано підручники для 3, 7 класів та підручники для спецшкіл. Про це на своїй сторінці фейсбук написала заступниця Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

В умовах пандемії одним із важливих пріоритетів для МОН залишається забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти підручниками за новими освітніми програмами, — пише вона.

Заступниця Міністра освіти повідомляє, що надруковано всі підручники для 3 класу та розпочато доставлення до обласних баз. На сьогодні доставлено до обласних книжкових баз 1 483 393 примірники підручників для 3 класу. А забезпечення підручниками для 7 класу та для спецшкіл розпочнеться з 1 серпня.

Важливо вчасно доставити підручники до закладів освіти! Вірю, що зможемо! — додає любомира Мандзій.

Водночас на сайті МОН оголошено конкурсний відбір підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.

Конкурс проводиться до 2 березня 2021 року. Повний текст Наказу про конкурс підручників читати тут:


Вас також може зацікавити: Освітяни не отримають нічого з держбюджету у зв’язку з COVID – Іванна Коберник.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.