+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Магія рук: як за допомогою долоні намалювати тваринок

Пропонуємо вам ідеї для малювання тваринок за допомогою рук. Спробуйте з дітьми, вам це сподобається :)

Палюче червневе сонце не шкодує нікого, і якщо ви наразі біля моря – то вам несказанно пощастило :). А що ж робити тим, хто лишився вдома з дітьми? Відомо, що перебувати на сонці не можна з 12:00 до 16:00 години, а отже цей час потрібно використати з користю для себе.

Аби ви та ваша малеча не нудьгували, ми підготували для вас цікаві ідеї для малювання тваринок за допомогою рук. Як швидко та легко намалювати жирафу, голуба, равлика, жабку, слоника чи собачку? Ми навчимо вас хитрощам малювання. Творче заняття не лише розслабить вас, але й допоможе зняти стрес і подарує задоволення від самого процесу.

Радимо вам озброїтись папером, кольоровими олівцями або фломастерами.

Хто перший? Слоник чи песик?

Вам не потрібно заучувати детальні інструкції, як правильно намалювати тваринок, адже ви їх створюватиме за допомогою своєї руки. Усе, що вам потрібно робити – розташувати долоню на папері так, як це показано на картині або відео.

До прикладу, як намалювати слона? Покладіть долоню на папір, розчепіривши пальчики. Обведіть контур олівцем. Переверніть папір та домалюйте слону хвостика, вушка, очі та хобот. Розфарбуйте, як вам найбільше подобається. Щоб намалювати собачку, потрібно відокремити великий палець та мізинчик від інших пальців. Обведіть контур та домалюйте інші деталі.

Качка чи може…голуб?

Намалюйте улюблену пташку. Розташуйте долоню так, як це показано на картинці. Розфарбуйте качку або голуба у будь-який колір, додайте кілька орнаментів чи додаткових елементів, аби ваш птах був унікальним.

Дивимось відео і малюємо тваринок

А за допомогою цього відео ви зможете намалювати жирафу, страуса, пелікана та навіть черепаху. Крім того, ви навчитесь малювати різноманітні узори, 3D-зображення, геометричні фігури тощо. Насолоджуйтесь!

Малюємо равлика

Можливо, у вашому куточку хоче поселитись равлик? Його намалювати, виявляється, дуже просто. Затисніть руку у знак «Лайк» і покладіть її на папір, обведіть контур. Обов’язково домалюйте равлику травичку, квіточки. Проявіть свою фантазію. 

Розмальовки 2 в 1: міні-театр

Інтерактивна розмальовка слугуватиме чудовою іграшкою для дітей та стане в пригоді під час створення міні-театру. Завантажуйте персонажів безкоштовно! 

Знайди втрачені форми

Гра-розмальовка є у двох варіантах: англійською та українською мовами. Розфарбовуйте елементи, знаходьте втрачені деталі та вивчайте іноземну мову.

Добірка веселих розмальовок, які обов'язково сподобаються вашим учням. 10 тиждень НУШ

Ще одна чудова ідея для створення міні-театру. Подані два варіанти: кольоровий і чорно-білий, який потрібно розфарбувати. 

Спробуйте зробити це з дітьми і позитивний настрій вам гарантований!


Ще більше креативних розробок та цікавих ідей для дитячого дозвілля ви знайдете в розділі “Класний менеджмент” та “Творчі ідеї”

За чудові ідеї дякуємо Pinterest

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись