Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Інтерактивне навчання для розвитку творчого потенціалу: створюємо цікаві вправи на платформі "Всеосвіта"
»
Взяти участь Всі події
19 лютого 2021 о 12:08

«Люди створюють історію»: презентовано освітній ролик для школярів

Відеоролик змальовує історію, що допоможе сформувати цілісне уявлення про значення та цінності Революції Гідності.

Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні Національний музей Революції Гідності презентував новий освітній ролик «Люди створюють історію», знятий разом із командою компанії «WhiteMovie Production».

Відео створено передусім для школярів.  Адже історії розповідають школярі – свідки тих подій. Відеоролик слугуватиме додатковим джерелом матеріалу для вчителів історії та батьків, які хочуть розповісти своїм дітям про Революцію Гідності.

Покоління дітей, народжених у часи Революції Гідності, вже пішло до школи. Ті, хто у 2014 році був першачком, незабаром стануть студентами. Надзвичайно важливо, яке уявлення про події Майдану має нова генерація української молоді. Адже більшість із цієї генерації особисто не знає або ж майже не пам'ятає, що відбувалося у ті дні. Віримо, що відеоролик слугуватиме додатковим джерелом матеріалу у закладах освіти для змістового наповнення уроків і тематичних заходів, присвячених Революції Гідності. Стане цей ролик у пригоді й кураторам шкільних гуртків та працівникам історико-краєзнавчих музеїв для організації та спрямування дослідницької діяльності учнів, – зазначають в Національному музеї Революції Гідності.

Для продюсера Максима Заїки та режисерки Неллі Дубовської було здивуванням, що є проблема необізнаності школярів у темі Майдану. Дітям складно відповісти на запитання про Революцію Гідності. З дітьми треба, по-перше, говорити їхньою мовою – це покоління візуального контенту. А по-друге, це треба робити чесно, не моралізуючи. Тому, для авторів, було важливо, щоб цю історію розповіли діти. Діти активістів Майдану, які пам’ятають щось про ці події, можуть розповісти про них.

Також героєм ролика став хлопець, який тільки пізнає тему. Він художник і хоче створити комікс про Революцію Гідності.