Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події
Новини
5323
6 грудня 2019 об 11:35
pdf Роздрукувати

Лілія Гриневич пропонує запровадити додаткові години для консультацій з математики

На думку ексміністерки, учням, що відстають в математиці, необхідно надавати індивідуальні консультації.

Нещодавні результати #PISA показали, що 36% українських школярів не досягли базового рівня з математичної компетентності. Лілія Гриневич зазначила, що учні/студенти з низьким соціально-економічним статусом мають менше шансів досягти високих показників у навчанні. Вони пропускають заняття і не мають можливості займатися вдома з батьками чи репетитором: 

А кожна нова тема з математики базується на надбудові попередніх знань. Таким чином дитина, яка почала не встигати, з часом все більше й більше відстає. А вчителеві, зазвичай, не вистачає часу на уроці, щоб приділити особливу увагу таким окремим учням.

Лілія Гриневич і Ганна #Новосад впевнені, що в Україні потрібно запровадити індивідуальні заняття з вчителем у школі після уроків:

У кращих освітніх системах є політика підтримки слабших учнів через отримання додаткових консультацій у школі. Це допомагає запобігти випаданню їх з навчального процесу і покращує якість освіти, – написала ексміністерка на своїй fb-сторінці.

Додаткові індивідуальні години вчителя мають бути оплачені. Як запровадити цей процес в Україні? Пані Гриневич пропонує внести відповідну норму до ЗУ «Про загальну середню освіту», який готується до другого читання. На реалізацію такої системи у школах необхідні додаткові кошти з бюджету. 

Користувачі фейсбуку коментують допис Лілії Гриневич неоднозначно: хтось схвалює таке рішення, а хтось сумнівається в ефективності запропонованої системи. Наприклад, одна з користувачок запитала, чи справді дитині потрібні високі показники у навчанні.

А як ви вважаєте, шановні освітяни? 


Читайте також: 

Доступ до якісної освіти в Україні надто нерівномірний – Ганна Новосад

У програмах з математики матеріалу багато, а годин мало – Ганна Новосад

Джерело: fb-сторінка Лілії Гриневич

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.