! В а ж л и в о

Лілія Гриневич і надалі планує очолювати МОН

Гриневич продовжує працювати на своїй посаді під час перехідного періоду. Щодо участі в парламентських виборах – ще не визначилась.

Після заяви про відставку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана постало питання про подальше функціонування чинного уряду. Слідом за паном Гройсманом, у відставку подали також Степан Полторак (міністр оборони України, колишній командувач Національної гвардії України та внутрішніх військ МВС України) і Василь Грицак (тимчасово виконуючий обов'язки керівника СБУ, керівник Антитерористичного центру).

Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич нещодавно у своєму інтерв’ю для «Інтерфакс-Україна» повідомила про те, що продовжуватиме працювати на своїй посаді під час перехідного періоду, доки не сформується новий уряд. На запитання, чи планує вона йти у відпустку на передвиборний період, пані Гриневич відповіла:

Зараз я планую працювати. У нас літо – «гарячий період», і ми працюватимемо. Зрозуміло, що уряд може змінитися тільки тоді, коли коаліція в парламенті запропонує новий склад уряду.

Вочевидь, Лілія Михайлівна ще вагається щодо того, чи варто брати участь у парламентських виборах. Однак, освітня реформа підштовхує міністерку до того, аби вона продовжувала свою роботу в політиці. На запитання журналістів «Чи маєте намір брати участь у виборах?» очільниця МОНу надала таку відповідь:

Я поки думаю над цим. Що мене підштовхує до цього? Нам потрібно продовжувати «Нову українську школу», є багато різних ініціатив, є закони, які ми розробили в Міністерстві освіти. Я розумію, що тут потрібен вплив на ситуацію, тому, можливо, мені доведеться піти на вибори, – пояснила Гриневич.

Зважаючи на зацікавленість міністерки в продовженні реформування середньої освіти, схоже, що полишати свою посаду вона не налаштована. Проте, на запитання, чи зацікавлена ​​вона в тому, щоб очолити Міносвіти в новому уряді, повідомила:

Для цього я повинна ще зрозуміти, яке ця команда (команда Президента України Володимира Зеленського – прим. «Всеосвіти») має бачення розвитку освіти й науки в Україні. Для того, щоб співпрацювати, потрібно мати спільну платформу і бачення змін. Поки такої дискусії у нас не було.

Фотоматеріал узято з сайту ПолітІнфо
Посилання на «Інтерфакс-Україна»: https://interfax.com.ua

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2019»