Новини
32
24 травня 2019 о 12:17

Лілія Гриневич і надалі планує очолювати МОН

Гриневич продовжує працювати на своїй посаді під час перехідного періоду. Щодо участі в парламентських виборах – ще не визначилась.

Після заяви про відставку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана постало питання про подальше функціонування чинного уряду. Слідом за паном Гройсманом, у відставку подали також Степан Полторак (міністр оборони України, колишній командувач Національної гвардії України та внутрішніх військ МВС України) і Василь Грицак (тимчасово виконуючий обов'язки керівника СБУ, керівник Антитерористичного центру).

Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич нещодавно у своєму інтерв’ю для «Інтерфакс-Україна» повідомила про те, що продовжуватиме працювати на своїй посаді під час перехідного періоду, доки не сформується новий уряд. На запитання, чи планує вона йти у відпустку на передвиборний період, пані Гриневич відповіла:

Зараз я планую працювати. У нас літо – «гарячий період», і ми працюватимемо. Зрозуміло, що уряд може змінитися тільки тоді, коли коаліція в парламенті запропонує новий склад уряду.

Вочевидь, Лілія Михайлівна ще вагається щодо того, чи варто брати участь у парламентських виборах. Однак, освітня реформа підштовхує міністерку до того, аби вона продовжувала свою роботу в політиці. На запитання журналістів «Чи маєте намір брати участь у виборах?» очільниця МОНу надала таку відповідь:

Я поки думаю над цим. Що мене підштовхує до цього? Нам потрібно продовжувати «Нову українську школу», є багато різних ініціатив, є закони, які ми розробили в Міністерстві освіти. Я розумію, що тут потрібен вплив на ситуацію, тому, можливо, мені доведеться піти на вибори, – пояснила Гриневич.

Зважаючи на зацікавленість міністерки в продовженні реформування середньої освіти, схоже, що полишати свою посаду вона не налаштована. Проте, на запитання, чи зацікавлена ​​вона в тому, щоб очолити Міносвіти в новому уряді, повідомила:

Для цього я повинна ще зрозуміти, яке ця команда (команда Президента України Володимира Зеленського – прим. «Всеосвіти») має бачення розвитку освіти й науки в Україні. Для того, щоб співпрацювати, потрібно мати спільну платформу і бачення змін. Поки такої дискусії у нас не було.

Фотоматеріал узято з сайту ПолітІнфо
Посилання на «Інтерфакс-Україна»: https://interfax.com.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.