Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Новини
1158
1 грудня 2021 о 13:56
pdf Роздрукувати

Кошти за використання українських надр спрямують дітям: президент України ініціює законопроєкт

Відповідно до законопроєкту гроші накопичуватимуться на персональних рахунках дітей громадян України.

Президент України Володимир Зеленський ініціює законопроєкт про економічний паспорт українця, згідно з яким плата за використання надр накопичуватиметься на персональних рахунках дітей українських громадян. Коли дітям виповниться 18 років, вони зможуть ці кошти витратити для здобуття освіти в Україні чи купівлі власного житла. Про це президент України заявив під час виступу у Верховній Раді.

Глава держави повідомив, що вчора, 30 жовтня 2021 року, у ВР проголосували дуже важливий податковий закон №5600, який збільшує ренту: плату за використання природних ресурсів. 

Ми спрямуємо ці кошти на наших дітей. Тому до 10 грудня поточного року вперше за всю історію незалежності нашої країни я внесу законопроєкт про економічний паспорт українця. Відповідно до нього, кошти (плата за використання наших українських надр) накопичуватимуться на персональних рахунках дітей громадян України, – повідомив Зеленський.

Президент наголосив, що після досягнення повноліття, українці зможуть витратити ці гроші на освіту в Україні чи купівлю власного житла.

Вперше за роки незалежності держави, завдяки цим двом законам нарешті олігархи стануть справжніми інвесторами у майбутнє наших дітей. Я їх вітаю, – сказав глава держави.

Також #Зеленський зазначив, що незабаром буде запущено програму «Українська мрія», згідно з якою кожен громадянин, який чесно сплачує податки, зможе отримати кредит за ставкою 5% у гривні для придбання нерухомості, електромобіля, здобуття освіти або зміни професії.

Також вас може зацікавити: Усіх вчителів до 2023 року забезпечать новими ноутбуками, – Володимир Зеленський

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.