Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Книжки з антиукраїнським змістом вилучать із бібліотек — Мінкультури

Інформаційна гігієна завжди має йти на випередження, особливо під час повномасштабної війни, яку принесли в Україну росіяни.

Після катувань, ґвалтувань, звірств і геноциду, які вчиняють московські окупанти під час повномасштабної війни на території нашої держави, усе російське має бути стерте з вжитку.

Ненависть українців до всього російського зростає з геометричною прогресією.

Саме тому Міністерство культури та інформаційної політики закликає вилучати з бібліотек російські книжки з антиукраїнським змістом.

Задля інформаційної безпеки громадян МКІП наголошує на вилученні книжок із бібліотек, що містять заклики до ворожнечі та ліквідації суверенності України, викривлення фактів і розпалювання ненависті, — йдеться в повідомленні.

Першочергово МКІП рекомендує вилучити з бібліотек видання, зміст яких спрямований на:

  • ліквідацію незалежності України;

  • посягання на права і свободи людини;

  • пропаганду насильства;

  • вчинення терористичних актів;

  • розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі.

Нагадаємо, у Міністерстві культури та інформаційної політики вважають за необхідне заборонити не тільки російськомовну продукцію з рф, а й завезення книг будь-якою іншою мовою з території країни-агресора, білорусі чи тимчасово окупованої території України.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.