Кінець епохи паперових класних журналів і чорнил: Київ відмовився заповнювати журнали від руки

Відтепер уся початкова школа міста Києва не заповнюватиме журнал від руки, а інтернет фінансуватиме міський бюджет.

З першого вересня уся початкова школа міста Києва переходить на роботу в системі «електронний класний журнал». Про це на своїй сторінці фейсбук заявила Олена Фіданян, директорка Департаменту освіти і науки м. Києва

Ми визнаємо, що запізнилися. Запізнилися рівно на 15 років. Не знаю, скільки б ще тягнули та COVID-19 став у поміч. Більше чекати не будемо. Маємо до кінця літа час, щоб підготувати те, чого не вистачає. Підготувати так, щоб і вчителям, і батькам стало легше спілкуватися на відстані, - говорить Олена.

Одним із кроків, зазначених очільницею Департаменту освіти, буде проплата з міського бюджету інтернету в школах.

На сьогодні багато шкіл міста вже працюють з електронними журналами. Але рішення стосується не лише обов‘язкового ведення "електронного журналу", а й скасування ведення паперових.

У період всеохопного дистанційного навчання електронні журнали/щоденники використовували 64 % закладів загальної середньої освіти міста. Проте, окрім ведення «електронного журналу» вчителі зобов‘язані були вести і паперовий варіант журналу.

З 1 вересня у початковій школі Києва більше не буде паперових журналів, — заявила директорка Департаменту.


Фото взято із сайту "Рівне 1"

Вас може також зацікавити: Прибрати шкільну територію у +40°C: терміновий наказ від управління освіти.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!