Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Марафон. День 5:
«
Впевнений крок до європейського рівня освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
19812
7 липня 2020 о 10:17
pdf Роздрукувати

Кінець епохи паперових класних журналів і чорнил: Київ відмовився заповнювати журнали від руки

Відтепер уся початкова школа міста Києва не заповнюватиме журнал від руки, а інтернет фінансуватиме міський бюджет.

З першого вересня уся початкова школа міста Києва переходить на роботу в системі «електронний класний журнал». Про це на своїй сторінці фейсбук заявила Олена Фіданян, директорка Департаменту освіти і науки м. Києва

Ми визнаємо, що запізнилися. Запізнилися рівно на 15 років. Не знаю, скільки б ще тягнули та COVID-19 став у поміч. Більше чекати не будемо. Маємо до кінця літа час, щоб підготувати те, чого не вистачає. Підготувати так, щоб і вчителям, і батькам стало легше спілкуватися на відстані, - говорить Олена.

Одним із кроків, зазначених очільницею Департаменту освіти, буде проплата з міського бюджету інтернету в школах.

На сьогодні багато шкіл міста вже працюють з електронними журналами. Але рішення стосується не лише обов‘язкового ведення "електронного журналу", а й скасування ведення паперових.

У період всеохопного дистанційного навчання електронні журнали/щоденники використовували 64 % закладів загальної середньої освіти міста. Проте, окрім ведення «електронного журналу» вчителі зобов‘язані були вести і паперовий варіант журналу.

З 1 вересня у початковій школі Києва більше не буде паперових журналів, — заявила директорка Департаменту.


Фото взято із сайту "Рівне 1"

Вас може також зацікавити: Прибрати шкільну територію у +40°C: терміновий наказ від управління освіти.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.