Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

24 лютого 08:00
10 0
1 1

Календарний план НМТ-2024

Реєстрація для участі розпочнеться 14 березня і триватиме до 11 квітня включно. Основні сесії національного мультипредметного тесту для вступників проходитимуть з 14 травня до 25 червня. Додаткові сесії тестування заплановано провести з 11 до 19 липня.

МОН України оприлюднило графік проведення НМТ у 2024 році. Відомо, що посадовці вже визначили часові рамки проведення основних та додаткових сесій, а також встановили два періоди реєстрації для участі в них. Про це повідомила пресслужба Українського центру оцінювання якості освіти.

Світлина з офіційного сайту УЦОЯО

В наказі МОН зазначено, що основні сесії НМТ-2024 для майбутніх абітурієнтів відбуватимуться з 14 травня до 25 червня. Додаткові сесії тестування проходитимуть з 11 до 19 липня. Таким чином, перший та основний етап реєстрації осіб для участі в основних сесіях НМТ-2024 триватиме з 14 березня до 11 квітня включно.

До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ), — сказано в повідомленні.

У період з 10 до 15 травня матимуть можливість зареєструватися для проходження НМТ під час додаткових сесій особи, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період, але їм було відмовлено в реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 19 травня.

Світлина зі сторінки МОН у соцмережі Meta

Вже з 8 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ-2024 з'явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення тесту.

Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липня. З міркувань безпеки ми не публікуватимемо інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. Наполегливо рекомендуємо учасникам не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека і їхня, і організаторів НМТ, — пояснили в УЦОЯО.

Результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено в персональних кабінетах учасників до 2 липня, додаткових сесій — до 26 липня. Тестування з усіх чотирьох предметів відбуватиметься впродовж одного дня та буде поділене на два етапи по 120 хвилин, із перервою на 20 хвилин між ними. Всеосвіта підготувала дороговказ для учнів, які планують складати НМТ у 2024 році. Більш детально ознайомитися з цією інформацією можна тут.