Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Антистреси у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами
»
Взяти участь Всі події
9 квітня 2020 о 15:41

Jitsi Meet, LOOM, QUIZIZZ: добірка онлайн-ресурсів для роботи вчителя

Перелік корисних онлайн-платформ для перевірки домашніх завдань, створення відеоконференцій, презентацій і онлайн-тестів.

Сучасні технології можуть забезпечити викладачам та студентам доступ до спеціалізованих матеріалів поза підручниками, дати можливість працювати в різних форматах, підтримувати нові способи навчання, орієнтовані на учнів як активних учасників. Тож, зважаючи на нинішні реалії, учителі та учні перейшли на дистанційне навчання. Учителька хімії та постійна спікерка вебінарів «Всеосвіти» Вікторія Шпильова розповіла про популярні онлайн-платформи для роботи вчителя та учнів.  

Робочі аркуші

Веб-сервіс Live Worksheets дозволяє робочі матеріали, створені в форматах docx, pdf, jpg і png перетворити в інтерактивний матеріал для самоперевірки. З його допомогою можна створювати робочі листи, які містять кілька типів завдань

Посилання: https://www.liveworksheets.com/

Інтерактивні робочі аркуші

За допомогою сервісу Wizer.me ви створюєте неймовірно красиві дизайнерські цифрові робочі листи, які містять інтерактивні завдання та дозволяють вчителю швидко надавати учням зворотний зв'язок.

У навчальній роботі можна використовувати цей інструмент як для формувального, так і для підсумкового оцінювання.

Посилання: https://wizer.me/

SEESAW

Учні можуть створювати свої проєкт у всіх предметних областях з новою панеллю інструментів. Інструменти інтуїтивно зрозумілі. Учні можуть користуватися ними на будь-яких мобільних пристроях і на будь-яких платформах.

Тепер учень може робити не тільки знімки й надсилати повідомлення, але і записати відеоповідомлення. Вся робота, яку виконують учні, тут же відправляється в додаток для вчителів, де вчителі можуть організувати персоніфіковану роботу, залишати свої коментарі та рекомендації.

Посилання: https://web.seesaw.me/get-seesaw-for-schools

EVERNOTE

Evernote дає змогу сконцентруватися на важливому та мати під рукою потрібну інформацію. Ви можете набирати нотатки або сканувати записаний від руки текст, додавати списки справ, фотографії, зображення, веб-сторінки, аудіофайли – і все це легко знайти.

Нотатки також легко впорядкувати в зручний для себе спосіб і ділитися ними з іншими користувачами. 

Посилання: https://evernote.com/intl/ru/community/referral/?

Edpuzzle

Безкоштовний сервіс для створення відеофрагментів з аудіо і текстовими елементами, питаннями й завданнями до них. На основі одного відео можна створити інтерактивну вікторину з відкритими питаннями або з вибором однієї відповіді з декількох, дати голосові коментарі й пояснення до відеосюжету або цілком його озвучити.

Є можливість створювати класи й відстежувати, хто з учнів переглянув відео і як впорався із запропонованими завданнями.

Посилання: https://edpuzzle.com/

PlayPosit

Віртуальне освітнє середовище для створення і спільного використання інтерактивних відеоуроків. Вчителі можуть працювати з будь-яким онлайн-відео (скрінкасти, Khan Academy, ТЕД і т.д.) і перетворити традиційно пасивний зміст відео в активний ресурс для роботи з учнями

Посилання: https://go.playposit.com/

TRIVENTY

Пишіть власні запитання або налаштовуйте будь-яку вікторину з нашої широкої бібліотеки. Ви зможете позначити свою вікторину як вікторину спільної роботи та запропонувати учням додати до неї запитання.

Посилання: http://www.triventy.com/

QUIZIZZ

Під час запуску вікторини в класі учні відповідають на питання, рухаючись у своєму темпі, і при цьому не залежать від швидкості відповідей інших учасників. Виконання вікторини, створеної в Quizizz, можна запланувати. А це означає, що її можна пропонувати в якості домашньої роботи.

Посилання: https://quizizz.com/join

LOOM

Простий і безкоштовний ресурс для Mac, Windows та Chromebook. Записуйте камеру та екран з аудіо безпосередньо з веб-переглядача Chrome і діліться ними.

Посилання: https://www.loom.com/

Існує велика кількість інструментів для забезпечення взаємодії учасників навчального процесу:

  • Flowdock – групові чати;
  • Slack – корпоративний месенджер;
  • WebEx – для веб-конференцій, з обмеженим доступом;
  • Appear.in – для відеоконференцій, безкоштовно з обмеженим доступом; 
  • Yammer – це послуга організації соціальної мережі; 
  • Skype – це ПЗ для інтернет-телефонії;
  • Hipchat – для приватного онлайн-чату.

GO TO MEETING

Це програмний пакет для зустрічей в Інтернеті, спільного використання на робочому столі та відеоконференцій, що дозволяє користувачеві в реальному часі зустрічатися з іншими користувачами комп'ютерів, клієнтами, клієнтами або колегами через Інтернет.

Посилання: https://www.gotomeeting.com/

Ding Talk

Ding Talk – сервіс для відеозв’язку та дистанційного навчання. Він повністю безкоштовний. Для користування потрібно завантажити програму на смартфон, планшет чи ПК. Мова користування – англійська. Інтерфейс простий, інтуїтивно зрозумілий.

Посилання: https://www.dingtalk.com/en

Jitsi Meet

Це онлайн-сервіс для відеоконференцій, що дозволяє додавати необмежену кількість користувачів або учасників конференції. 

Посилання: https://jitsi.org/

ZOOM

Цей ресурс – це інструмент для відеоконференцій, який є дуже зручним для користувачів. Ви можете зробити відеоконференцію, якщо вам потрібно поділитися нею пізніше. 

Щоб запросити учасників, ви можете поділитися посиланням для комп’ютерів або мобільних телефонів, на яке вони просто натискають або закликають приєднатися. 

Посилання: https://zoom.us/

MY OWN CONFERENCE

Учасникам ваших вебінарів не потрібно встановлювати Adobe Flash Player або інші програми. Все працює в улюбленому браузері на комп’ютері чи мобільному пристрої. Можливість запросити до діалогу учасників вебінару та інших ведучих по черзі або увімкнути камери для 10 осіб одночасно.

Можливість тестування учасників за допомогою онлайн-тестів, а також записувати трансляції. 

Посилання: https://myownconference.com.ua/


Зіркова спікерка та вчителька хімії Вікторія Шпильова розповіла про онлайн-ресурси для організації дистанційного навчання. Переглядайте цей вебінар та серію інших про корисні онлайн-платформи для вчителів та учнів. 

Після перегляду вебінара замовляйте сертифікат з підвищення кваліфікації! 

Вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/formi-ta-metodi-podanna-materialu-v-umovah-distancijnogo-navcanna-173.html

#вебінар #онлайн_ресурси #дистанційне_навчання