Інструкція зі шкільного діловодства: що необхідно знати?

У який спосіб розробляється індивідуальна інструкція з діловодства закладу?

Інструкція з діловодства у закладах загальної середньої освіти встановлює чіткі вимоги щодо організації роботи з документами у державних і комунальних закладах, а також документування управлінської інформації.

Нагадаємо, що під час ведення документації усі працівники закладу освіти обов’язково дотримуються порядку, встановленого інструкцією. Всю відповідальність за процес організації діловодства несе керівник ЗЗСО, зокрема, він затверджує розроблену інструкцію.

Кожна індивідуальна інструкція з діловодства закладу розробляється згідно з Типовою інструкцією з діловодства для ЗЗСО. Вона затверджена наказом Міністерства освіти і науки від 25 червня 2018 року №676 «Про затвердження Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти».

Розуміння нормативно-правових актів і стандартів допоможе керівнику ЗЗСО при складанні інструкції і суттєво полегшить роботу з організацією діловодства у закладі.  

Щоб детальніше розібратись з найголовнішими нюансами документації та дізнатись більше корисної інформації, обов’язково долучайтесь до перегляду вебінару «Складаємо інструкцію з діловодства в школі: практичні поради», який відбудеться 10 вересня о 18.00. Спікерка Інна Юрченко – методистка відділу управління закладами освіти у Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів – розповість про такі важливі моменти:

 ♦  основне призначення інструкції з діловодства у закладі, вимоги до її структури і змісту;

 ♦  порядок підготовки, затвердження, набуття чинності, внесення змін та доповнень до неї;

 ♦  нормативно-правові акти і стандарти, на підставі яких складається інструкція.

Після перегляду вебінару ви зможете створити повну за змістом інструкцію з діловодства закладу та отримаєте уявлення про практичні застосування наявних додатків, зокрема й зразків документів.

Вебінар буде особливо корисний для менеджерів освіти будь-якого рівня (заступників директорів, директорів шкіл, методистів), учителів-предметників та вихователів.

Перейти до онлайн-вебінару: https://vse.ee/kb   

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.