Графіки Днів відкритих дверей у закладах профосвіти

Міністерство освіти і науки України сьогодні опублікувало графік проведення Днів відкритих дверей у закладах професійної освіти.

Такі заходи потрібні для того, аби випускники і їхні батьки мали змогу дізнатись більше інформації про вступ, поспілкувались з викладачами, побачили навчальні кабінети та обладнання.

Наразі графіки проведення Днів відкритих дверей можна переглянути для 20 областей і міста Києва. Інформацію про інші заклади освіти МОН постійно додаватиме на сайт.

Натисніть на область чи місто і ознайомтесь з переліком закладів профосвіти:

Графіки Днів відкритих дверей розпочинають серію матеріалів, які ми плануємо випустити в межах цьогорічної вступної кампанії. Вони мають показати вступникам переваги професійної освіти і, безумовно, зробити процес вступу зрозумілим. Загалом же я закликаю всіх охочих прийти на зустріч у найближчому закладі, який вас зацікавив. Переконаний, ті трансформації, які вже відбулися у деяких закладах профосвіти, вас приємно здивують, – зазначив заступник міністерки освіти і науки Петро Коржевський.

Також МОН рекомендує шукати майбутню інформацію у розділі «Вступ 2020: Профосвіта» або вводити в соціальній мережі тег #Вступ2020Профосвіта.


Читайте також: В Україні стартувала програма EU4Skills, спрямована на зміну профосвіти

Джерело: МОН

#профосвіта #випускник #спеціальність

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
7
дн.
0
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!