Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
101
10 березня 2020 о 18:36

Графік шкільних весняних канікул може змінитися через коронавірус

Остаточне рішення про дату весняних канікул кожна школа буде приймати самостійно.

Після того, як в Україні було зафіксовано перший випадок захворювання COVID-19, головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко заявив, що школи по всій країні можуть бути тимчасово закриті в будь-який момент, а також скасовуються масові заходи.

Весняні канікули для учнів мають розпочатися в останній тиждень березня. Тобто, 23 березня школярі підуть на відпочинок, а повернуться на заняття 30 березня. Дати початку і кінця канікул у деяких закладах освіти можуть відрізнятися. 

Детальніше про це читайте у наших наступних новинах:

В Україні закривають школи та скасовують масові заходи через коронавірус

COVID-19: все, що потрібно знати про коронавірус

Джерело: https://vse.ee/ciu

#школи #графік #коронавірус #грип

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.