Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Форма навчання залежатиме від ситуації — Шкарлет

Миколаївська область є третьою серед областей, у яких пошкоджено та зруйновано найбільшу кількість закладів освіти.

Під час візиту до Миколаєва міністр освіти Сергій Шкарлет оглянув місцеві школи, коледж і університети.

Окремі заклади освіти міста, в які поцілили російські ракети, знищені вщент. Із 1058 закладів освіти області у зруйнованому стані перебувають 19, 175 — пошкоджено (59 садочків, 94 школи, 10 профтехів, 12 закладів вищої та фахової передвищої освіти), — зазначив міністр.

Наразі спеціальні комісії проводять перевірки щодо стану та спроможності укриттів у закладах освіти розтрощеного росіянами Миколаєва.

Всупереч наміру країни-окупанта позбавити дітей можливості навчатися, освітній процес розпочнеться. Наголошую, що форма залежатиме від ситуації в регіоні. Безпека та збереження життя здобувачів освіти, викладачів і працівників закладів залишаються головними пріоритетами, — наголосив Шкарлет.

Нагадаємо, через повномасштабну війну, яку веде країна-терорист росія проти України, в українських школах із метою безпеки застосовуватимуться альтернативні формати навчання. Тому до 1 вересня батьки мають обрати форму, за якою навчатиметься їхня дитина, — офлайн чи онлайн.

Фотоматеріали: t.me/SerhiyShkarlet/1072

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.