Дитячі табори запрацюють на останньому етапі виходу із карантину

Ризик інфікування в таборах має бути нульовим - міністр охорони здоров'я

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що дитячі табори в Україні запрацюють виключно на останньому етапі виходу з карантину. Про це він повідомив під час брифінгу, який транслював "112 Україна".

Для нас дуже важливо, щоб ризик інфікування практично був відсутній, якщо ми говоримо про наших дітей. Те, що стосується рекомендацій, перед відкриттям завчасно їх буде надано від МОЗ, – сказав Степанов.

Крім того, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що з 1 червня в Україні плануюють вдіновити роботу спортзалів і басейнів, а також дозволити відвідування освітніх занять.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр зазначав, що наступний, третій, етап послаблень карантину включатиме в себе початок навчальних заходів, відкриття спортзалів та фітнес-центрів (без басейнів) та відновлення міжобласних перевезень. Авіасполучення також може бути відновлене в червні. Але це, окрім ситуації із захворюваністю, також залежить від того, як авіасполучення будуть відкривати інші країни.

Вас також може зацікавити: Маски потрібно носити не дітям, а батькам – Максим Степанов про роботу дитсадків в умовах пандемії

2815
26.05.2020 12:13:00

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.