Новини
493
27 липня 15:53

Диплом для блогера: в одному з університетів Фінляндії відкриють навчальну програму для інфлюенсерів

Рік навчання в університеті коштуватиме 9 800 євро, а весь період навчання – 34 300 євро.

Він блогер, вона блогерка, брат її сестри блогер, тітка твого друга теж блогерка.🤳 Якщо раніше для того, щоб стати блогером потрібно було мати цікаву тему для висвітлення, телефон та харизму, то сьогодні все набагато серйозніше. Блогерам – видаватимуть дипломи. В університеті прикладних наук в місті Тампере, що у Фінляндії, від січня 2022 року відкриють навчальну програму для блогерів, повідомляє yle.fi.

Тож тепер поповнити лавки блогерів зможе кожен, хто вивчиться в університеті та хто не боїться камери.😅

  • Навчальна програма для блогерів називається «Influencers Academy» і викладатимуть її англійською мовою.

  • Навчальний курс триватиме 3,5 роки. Він розрахований на інфлюенсерів та контент-мейкерів.

  • В університеті навчатимуться від 20 до 25 досвідчених блогерів. Втім, навіть і початківців прийматимуть на навчання.

  • Рік навчання коштуватиме 9 800 євро, а весь період навчання – 34 300 євро.

Чому навчатимуть блогерів?

Блогерів навчатимуть основ підприємництва, щоб вони змогли заробляти на своєму акаунті. Крім того, майбутні блогери повинні будуть розробити бізнес-план і вивчити управління персоналом, маркетинг та інші напрями.

! Після завершення навчання блогери отримають науковий ступінь «tradenomi», який є аналогом бакалавра.

У зв'язку з тим, що професія блогера наразі є дуже популярною й інфлюенсерів стає все більше і більше, така програма навчання зможе зацікавити сучасне покоління. Однак крім професії блогера, є багато інших, не менш цікавих та креативних. Варто лише обрати, яка вам імпонує.

Вас може зацікавити матеріал: Чи можуть звільнити вчителя за пости у соцмережах?

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.