Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Сучасні методики засвоєння норм нової редакції "Українського правопису"
»
Взяти участь Всі події
Новини
1242
8 грудня 2021 о 17:42

Два роки не пускала дітей до школи через загрозу COVID-19: на Волині суд оштрафував багатодітну матір

На судове засідання жінка не прийшла, тож суд розглядав справу без її присутності.

На Волині багатодітна матір вже два роки не пускає своїх п'ятьох дітей до школи через загрозу коронавірусу. Через це Луцький міськрайонний суд Волинської області призначив жінці 1 700 грн штрафу, повідомляє Zaxid.net.

Раніше жінку вже притягували до відповідальності за аналогічне порушення: її діти пропустили 70% занять у минулому навчальному році. Тоді жінку визнали винною у невиконанні батьківських обов'язків та призначили їй 850 грн штрафу. Однак у новому навчальному році нічого не змінилось, і діти обвинуваченої знову не пішли до школи. 

Своєю чергою адміністрація закладу освіти подала до суду позов через відсутність дітей на уроках. До цього керівництво школи намагалось поговорити з матір'ю, але вона не відповідала на дзвінки, а батьківські збори ігнорувала.

! У письмових поясненнях жінка заявила, що не пускає своїх дітей на заняття через загрозу поширення коронавірусу. На судове засідання мати також не прийшла, тож суд розглядав справу без її присутності.

Жінку визнали винною у порушенні статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначили їй штраф у розмірі 1,7 тис. грн. Крім того, обвинувачена буде змушена заплатити 454 грн судового збору.

Також вас може зацікавити: На Сумщині суд скасував наказ про відсторонення нещепленої вчительки

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.