«Дозвольте батькам знову працювати»: у Львові пікетували з вимогою відкрити дитсадки

994
30 червня 2020 о 19:58
В ОДА Львова створять робочу групу за участю батьків для розв'язання проблеми.

22 травня у Львівській обласній Державній адміністрації розробили протокол для роботи дошкільних закладів. Про це повідомляє портал «Своє місто».

Діти будуть більше часу проводити на відкритому повітрі, а під час їжі між столиками буде дистанція, – сказала заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань Галина Слічна.

За інформацією «Вголос», вже 30 червня біля стін Львівської ОДА пікетували батьки та вихователі з вимогою відкрити дошкільні освітні заклади.

Тобто, протоколи розроблено, але їх реалізувати не вдалося. Цього разу чиновники Львівської ОДА пообіцяли створити робочу групу разом із батьками дітей, для обговорення можливих варіантів розв`язання проблеми.

Під час брифінгу 30 червня заступник голови ЛОДА повідомив, що на Львівщині карантин знову подовжено — через це садочки залишилися зачиненими.

Від суботи лікарні другої хвилі почали приймати хворих на коронавірус. Наразі в стаціонарах області лікуються 953 хворих на Covid-19: щодня до лікарень потрапляють 80 мешканців області, — підкреслив керівник департаменту охорони здоров`я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Раніше, 10 червня, спільнота «Добра освіта», що об`єднує приватні освітні заклади Львова, вже зверталася з листом до керівників області та міста з проханням дозволити роботу приватних дитячих садків.

Подекуди увесь наш садок — це 30 дітей, як одна група, в державних. Ми просимо: дозвольте роботу приватних садків, дозвольте батькам знову працювати. Ми не влаштовуємо гучних мітингів, але це наш тихий протест, — йдеться у листі.

Автор: Володимир Алєксєєв

Фотоматеріали взяті з сайту "Вголос".


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Яким має бути ідеальний садочок: нардеп назвав 3 кроки до покращення

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00