Добірка розмальовок для корисного й веселого дозвілля

Пропонуємо вам безліч цікавих розмальовок, які не дадуть дитині нудьгувати!

Розмальовки – це чудове рішення для урізноманітнення дитячого дозвілля в будь-який час року! Ми зробили для вас добірку святкових та веселих розмальовок, які обов’язково захоплять увагу дітей!

Завантаження розмальовок цілком безкоштовне!

Ексклюзивні розмальовки від «Всеосвіти»

Ми створили для вас ексклюзивні ескізи розмальовок зі Святим Миколаєм, янголятами та новорічною ялинкою, які доповнять передсвяткову атмосферу. Насолоджуйтесь новорічними святами разом зі «Всеосвітою»!

Посилання для завантаження


Новорічні розмальовки

Пропонуємо вам цікаві розмальовки з дітлахами, ялинкою снігом та різними казковими персонажами. Такі ескізи підійдуть як для молодших, так і для старших дітей, адже вони виконані в різних стилях та присвячені різноманітним новорічним тематикам. 

Завантаження за посиланням


Веселі розмальовки 

Веселі розмальовки допоможуть дітям цікаво провести час на зимових канікулах, а смішні персонажі обов’язково сподобаються дітям! Зігнувши папірець з розмальовкою на рівні верхньої, середньої та нижньої частин роту персонажа, ви легко додасте розмальовці інтерактивності й перетворите у справжню іграшку!

Посилання для завантаження


Розмальовка-головоломка

Розмальовка – це добре, але якщо вона ще й дає змогу думати, гратися та розвиватися, це в сто разів краще! Пропонуємо вам розмальовки для дітей молодшого віку, для яких знадобляться не лише кольорові олівці, а ще й ножиці та клей. Запропонуйте дитині вирізати чотири квадратики з персонажами, подумати, приклеїти їх в потрібному місці та розмалювати. 

Посилання для завантаження


Математична розмальовка

Математична розмальовка – це справжня знахідка для батьків та вчителів математики! Адже з нею дитина в цікавій формі може повторити таблицю множення. Вона чудово підійде для учнів середнього шкільного віку та стане в пригоді не лише під час канікул, а й на уроках математики. 

Посилання для завантаження


Розмальовка-подаруночок

З такою розмальовкою дитина зможе власноруч зробити подарунок для друзів чи рідних. Після роздрукування дитина може забарвити її різними кольорами та написати привітання на листівці, що зображена в ящику на розмальовці. Вирізавши кришку з бантом для подарунка та приклеївши її у зазначеному місці, вийде чудове та оригінальне привітання до будь-якого свята!

Посилання для завантаження

Користуйтесь з користю!

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.