і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

До уваги старшокурсників! Оприлюднено умови прийому для здобуття рівня молодшого спеціаліста

Сьогодні набули чинності умови прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

У 2019 році прийом документів на молодшого спеціаліста почнеться з 1 липня. Про це повідомляється в “Умовах прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2019 році”, затверджених Мін’юстом і офіційно набули чинності сьогодні, 27 листопада 2018 року.

Умови прийому: 

1. У документі йдеться, що студенти, які виявлять бажання здобути рівень молодшого спеціаліста на базі 11 класів подаватимуть заяви в електронній формі, а на базі 9 – у паперовій.

2. На денну форму навчання на основі 9 класів прийом заяв та документів триватиме з 1 до 13 липня. Після цього – з 14 до 21 липня – проводитимуться вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди.

3. Зверніть увагу, що для зазначеної категорії вступників творчі конкурси можуть проводитись у два тури (це відбуватиметься вперше), кожен з яких оцінюватиметься окремо.

4. Список вступників, які отримають рекомендації до зарахування, мають оприлюднити до 12-ї години 23 липня, а етап зарахування відбуватиметься до 29 липня – це за державним чи регіональним замовлення, до 1 серпня – за кошти фізичних або юридичних осіб. На контракт також буде додаткове зарахування – до 30 серпня.

5. Вступники на базі 11 класів зможуть зареєструвати електронний кабінет і додати до нього необхідні документи з 1 липня. Подання електронних заяв буде можливим з 10 липня. Електронні заяви можна подавати до 22 липня, для тих, хто вступає на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів – до 29 липня, для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО.

6. Вступні іспити проходитимуть з 23 до 28 липня, а співбесіди – з 23-25 липня.

7. Крім того, в документі зазначено, що для вступників на бюджетні місця творчі конкурси проводитимуть до початку прийняття заяв – з 1 до 10 липня.

8. Заклади освіти мають затвердити графік проведення конкурсів та обов’язково погоджувати його з МОН. Це робиться з метою уникнення збігу дати проведення конкурсів. 

9. З 11 до 22 липня можуть проводитися додаткові сесії творчих конкурсів для вступників на контракт.

Оприлюднення результатів: 

1. Списки осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотами-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за державним (регіональним) замовленням оприлюднюються не пізніше 12:00 год 01 серпня.

2. За державним (регіональним) замовленням – не пізніше 12:00 год 06 серпня; 10 за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше 12:00 год 16 серпня (додаткове зарахування на вільні місця за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 30 вересня);

3. Вступники на базі 11 класу можуть подавати документи в паперовій формі лише у виключних випадках.

Вступникам на базі 11 класів також варто звернути увагу, що 2019-го для вступу прийматимуться сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років з усіх предметів, окрім англійської, французької, німецької та іспанської мов. З іноземних мов можна подавати сертифікати лише 2018 і 2019 років у будь-якій комбінації.


Нагадуємо, нещодавно “Всеосвіта” писала про дати проведення ЗНО у 2019 році. 

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти