Новини
567
23 липня 17:14

До книжкових баз областей доставили близько 60% підручників для учнів 4-го класу, – МОН

Електронні версії підручників у форматі «pdf» розміщені в Електронній бібліотеці ІМЗО у вільному доступі.

Доставлення підручників для 4-х класів Нової української школи до книжкових баз органів управління освітою обласних, Київської міської державних адміністрацій триває. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

! За інформацією державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», станом на 22 липня 2021 року, доставлено 2 млн 767 тисяч 852 примірники, що становить 57% загального плану доставки.

Лідери з доставлення підручників серед областей:

  1. Луганська – 97%;

  2. Харківська – 81%;

  3. Полтавська – 80%;

  4. Житомирська – 73%;

  5. Херсонська – 71%;

  6. м. Київ – 67%;

  7. Дніпропетровська – 65%;

  8. Волинська – 63%;

  9. Одеська – 61%;

  10. Чернівецька – 59%.

Електронні версії підручників для 4-х класів у форматі «pdf» розміщені в Електронній бібліотеці #ІМЗО у вільному доступі. Станом на 22 липня 2021 року розміщено 92% підручників, зокрема підручники для 4-х класів #ЗЗСО, що перекладені мовами національних меншин.

Довідково.

У резерві заплановано 15 тисяч 90 підручників, з них доставлено 88%, а також 3 тисячі 800 підручників – для діаспори, з них доставлено 66%.

Також вас може зацікавити: Друковані підручники VS цифрові підручники: що ефективніше для навчання

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.