Новини
3750
2 серпня 18:50

Для вакцинованих українців можуть послабити карантинні обмеження, – головний санлікар

Карантинні норми в Україні переглядатимуть залежно від епідемічної ситуації.

В Україні для громадян, які отримали вакцину від COVID-19, можуть частково послабити карантинні обмеження. Таку можливість розглядають у Міністерстві охорони здоров’я, повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін у коментарі Радіо Свобода.

Зараз наша головна мета – вакцинувати якомога більшу кількість населення. У разі можливого спалаху ми будемо враховувати показники охоплення щепленнями й відповідно до цього ухвалювати ті чи ті рішення, – зазначив Кузін.

За його словами, наразі рано говорити про конкретні умови, однак точно розглядатиметься можливість часткового послаблення обмежень для вакцинованого населення. Карантинні ж норми будуть переглядатися залежно від епідситуації.

Ми маємо обов’язково дотримуватися основних протиепідемічних заходів: носити маски, дотримуватися соціальної дистанції, користуватися антисептичними засобами, уникати скупчень людей, а найголовніше – вакцинуватися проти COVID-19. Адже це найефективніший спосіб убезпечити себе та людей навколо від важкого перебігу хвороби, і це рятує життя, – наголосив Кузін.

Як повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, в Україні до кінця літа планують зробити мінімум 4,5 млн щеплень від коронавірусу.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: МОЗ пояснило, за яких умов можна вакцинувати дітей

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.