Новини
705
2 серпня 12:46

Для 4-х класів НУШ доставили 81% підручників

Три області України вже на 100% забезпечені підручниками.

Доставлення підручників для 4-х класів Нової української школи до книжкових баз органів управління освітою обласних, Київської міської державних адміністрацій триває. Станом на 2 серпня 2021 року доставлено 3 мільйони 945 тисяч 344 примірники, що становить 81% загального плану доставлення. Інформує державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

  • На 100% забезпечені підручниками Волинська, Рівненська, Хмельницька області;

  • на 99% – Вінницька;

  • на 97% – Донецька;

  • на 95% – Дніпропетровська

  • на 94% – м. Київ;

  • на 92% – Луганська та Херсонська;

  • на 90% – Черкаська;

  • на 89% – Одеська.

В Електронній бібліотеці ІМЗО у вільному доступі розміщені електронні версії підручників для 4-х класів у форматі «.pdf». Станом на 2 серпня розміщено 100% підручників, зокрема підручники для 4-х класів ЗЗСО, що перекладені мовами національних меншин.

Довідково.

У резерві заплановано 15 тисяч 90 підручників (100% доставлено), а також 3 тисячі 800 підручників – для діаспори (100% доставлено).

Також вас може зацікавити: До книжкових баз областей доставили близько 60% підручників для учнів 4-го класу, – МОН

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.