Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Новини
7
13 вересня 2019 о 13:01
pdf Роздрукувати

Дівчат-школярок будуть заохочувати обрати фах програмістки – МОН

​​​​​​​Єгор Стадний, заступник голови МОН з питань вищої освіти, анонсував боротьбу з гендерним дисбалансом в IT-сфері – адже це протирічить розподілу між статями розумового потенціалу до точних наук.

Дуже прості та показові цифри: на сьогоднішній день у нас по всій галузі ІТ, якщо подивитися на склад студентів/студенток, то студенток серед них лише 15%.

 

І це при тому, що у школярок середній бал ЗНО з математики вищий за бал у хлопців. Це ми називаємо нереалізованим потенціалом – дівчата мають більші здібності до ІТ, але чомусь їх не не так сильно приваблює сфера ІТ.

 

Ці перекоси ми хочемо прибрати. Ми маємо дівчат переконати, що це сфера, де вони можуть реалізувати свій потенціал, високооплачувана сфера, підкреслив Єгор Стадний.

Читайте також: Викладачі вишів, що «ростуть» як науковці, отримають надбавки; решту звільнятимуть

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.