Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Державній службі України у справах дітей — бути

Створення нової інституції стане поштовхом до реформування системи захисту прав дітей в Україні.

На спільній нараді серед народних депутатів було обговорено законопроєкт про створення Державної служби України у справах дітей.

Про це повідомив заступник голови комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко.

Знайшли порозуміння щодо основних принципів її діяльності. Державна служба України у справах дітей дозволить сформувати вертикаль повноважень, які розбалансовані внаслідок децентралізації, — сказав чиновник.

Він додав, що це, в свою чергу, стане поштовхом до реформування системи захисту прав дітей в Україні.

Це підтвердили і наші висновки на основі річної роботи ТСК із розслідування випадків порушення прав дітей. Питання дітей сьогодні, як ніколи, на часі, — акцентує Сушко.

На жаль, нинішня система захисту прав дітей в Україні має низку обмежень, часто не може розв’язати ключові проблеми, а її зусилля залишаються фрагментарними.

Нагадаємо, станом на 27 липня понад 1048 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. Офіційне число загиблих неповнолітніх громадян України від рук російських окупантів — 358 осіб і поранених — 690.

Фотоматеріали: zoda.gov.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.