+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Чи варто економити на покупках товарів для школи

Як підготувати дитину до школи? Чи потрібно економити на канцелярському приладді та інших товарах? Послухаємо батьків.

Менше, ніж через місяць розпочнеться новий навчальний рік, але для більшості батьків це зовсім не привід для радості. Потрібно спланувати список необхідного приладдя для школи, визначитись із дрес-кодом і зібрати дитину до школи з найменшими клопотами. Місія, здавалось б, неможлива.

Серед усього різноманіття шкільних товарів можна завжди відшукати дешевші та дорожчі варіанти: кожна сім’я розраховує на власні фінансові можливості. Та чи є сенс передплачувати на товарах для школи? Спробуємо розібратись у цьому питанні.

Перш, ніж ви підете з дитиною до магазину чи на ярмарок, складіть список покупок і визначте бюджет. Наступний крок – визначтесь із місцем, де здійснюватимете покупки. Це можуть бути магазини, ринки або ярмарки, на яких можна зекономити та навіть весело провести час.

І ось ви прийшли до магазину: ціни на штани, спідниці та сорочки різняться. Як зрозуміти, яку суму потрібно виділити, щоб зібрати дитину в школу?

Допоможе нам у цьому таблиця із цінами на шкільні товари:

Якщо підрахувати окрему ціну на товари для хлопчиків і дівчаток, то сума, яка необхідна для того, аби зібрати дитину до школи складатиме від 2 500 тис гривень (не беремо до уваги той факт, що не в усіх сім’ях є одна дитина шкільного віку, відповідно, ця сума буде значно більшою).

Чи варто економити на таких речах, як ручки, пенали, зошити тощо? Маємо коментар від засновника видавництва персоналізованої книги «Fairy Tale» Олексія Олейніка:

Світ вже давно прийшов до того, що дешеві речі коштують, у результаті, дорожче. Дешева ручка швидко зламається або закінчиться паста, і ви купите другу дешеву ручку. Аналогічно з іншим дитячим шкільним приладдям. Але не це важливо!Важливим є те, що економлячи на шкільному приладді ви економите на комфорті своєї дитини. Вам якою ручкою краще писати? Дешевою і незручною або акуратною, з легким натисканням, яка красиво пише? Якими речами ви самі себе оточуєте? Адже саме з дитинства ми прививаємо дітям почуття прекрасного, почуття любові до себе, поваги. Так, дорогі і якісні речі діти можуть легко втратити або їх хтось вкраде. Але і тут є сучасні технології, які дозволяють персоналізувати ці самі дитячі речі! І це дуже доступно середньостатистичному українцю. Кому потрібна буде ручка, на якій написано ім'я «Олексій Олейник»? Тільки Олексію Олійнику. Я вважаю, що персоналізація дитячих речей і є та сама сучасна економія. Красива, стильна і економна!

Таку ж думку поділяє і пані Анастасія, мама 8-річної школярки:

Я намагаюсь не економити на товарах шкільного вжитку: купую якісні ручки, олівці, фломастери, зошити (які дозволені для використання у ЗЗСО) тощо, бо моїй моїй доньці подобається писати у зошиті із яскравою обкладинкою. Те ж саме стосується і вибору одягу для школи. Перевагу надаю натуральним матеріалам. Я хочу, аби донька відчувала себе максимально зручно. Зазвичай Марія (донька, – ред.) обирає самостійно те, що їй найбільше подобається. Та я погоджуюсь із тим фактом, що не потрібно купувати занадто дорогі речі. Можна ж придбати необхідні шкільні товари за хорошими цінами, які не поступатимуться якістю дорожчим товарам. 

Передусім, дитина повинна відчувати себе комфортно та отримувати задоволення від процесу навчання. І якість зошитів та іншого шкільного приладдя має величезне значення, впевнена у цьому пані Марія, мама 10-річного учня:

Я ніколи не купую занадто дешеві ручки чи олівці. Якщо олівці будуть твердими, ваш син чи донька ними малювати не будуть, якщо ж ручка буде занадто дешевою, вона швидко зламається. І кому від цього стане краще? Нікому, звісно ж. Доведеться докуповувати знову. Наразі легко знайти зошити чи фломастери за хорошими цінами. 

Підготувати дитину до школи – надзвичайно хвилюючий і відповідальний процес. Обов’язково врахуйте вподобання дитини, дозвольте їй самостійно написати список необхідних товарів для школи та допожіть зробити правильний вибір. Так, замість нервів і стресу ви отримаєте максимум задоволення. 


Нагадаємо, синдром першого вересня: як налаштувати дитину на шкільний ритм

Дані взяті із сайту maanimo

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти