Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Гостра травма та посттравматичні стресові розлади: особливості роботи з дітьми
»
Взяти участь Всі події
Новини
159
18 січня 12:07

Через постійні «мінування» школи у деяких регіонах України переходять на дистанційку

Невідомі поки що «жартівники» останнім часом «мінують» не тільки стратегічно важливі об'єкти, але й заклади освіти.

З 18 січня у Миколаєві та Черкасах освітній процес здійснюватиметься дистанційно. Причиною є постійні замінування.

У Миколаєві надійшли чергові повідомлення про замінування всіх шкіл. У зв’язку з повідомленнями про мінування керівниками чотирьох закладів освіти (ЗЗСО №3, 20, 46, ММК імені В.Д. Чайки) ухвалено рішення з 18 січня 2022 року здійснювати освітній процес за дистанційною формою навчання, – повідомляє управління освіти Миколаївської міської ради.

Водночас здобувачі освіти 5-11 класів ЗЗСО № 40 навчатимуться дистанційно у зв’язку з ремонтними роботами в закладі (18-19 січня 2022 року).

Міська рада Черкас також рекомендувала усім школам з 18 січня перейти на дистанційну форму навчання через систематичні повідомлення про замінування. Про це повідомив виконувач обов’язків директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Богдан Бєлов.

З 18 січня учні черкаських шкіл навчатимуться дистанційно щонайменше до кінця тижня. Таку форму навчання запроваджуємо у зв’язку з постійними повідомленнями про замінування навчальних закладів, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Україні в ніч з 13 на 14 січня 2022 року відбулася глобальна хакерська атака на сайти уряду.

Авторка: Тетяна Нікішина

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Зберігайте спокій: поради психолога щодо повідомлень про «замінування»

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.